Ego- Alternatif rock (izmir)

'Sanatçı ve Gruplar' forumunda Darrenit tarafından 15 Kasım 2006 tarihinde açılan konu

1. Vokal gitarda Yağmur Yaman
    Gitar Backvokalde Sertaç Savaş
    Bass gitarda Can Şenkul
    Davulda Volkan Tokdağ

Her cuma cumartesi Alsancak deep barda 21:00-23:45
    Tarz alternatif...

Detaylı bilgi
    http://ego.rockmekan.com

2. başarılar dilerim.besteniz de güzel olmuş.tebrikler.

3. Güzel :)

4. bence iyisiniz. başarılar dilerim. :metal

5. basarılar dileriz

6. gitaristinizin ayrılmısmı anlamadım ama gitarist olmadan gecen hafta ikinci kez izledim..bi onceki izledigim tadı alamadım..sound fazlasıyla boştu ve gitar çok sönük kaldı,o soruna dikkat çekebilmek dilegiyle kolay gelsin..:>

7. evet gitaristimiz ayrıldı
    yeni gitaristimiz bu hafta bizimle ilk programına çıkıcak...
    Daha güzel olucağını umuyoruz...
    Bu hafta biraz sönük geçti haklısın haftaya yepyeni bir ego olarak karşınızda olucaz

Her cuma cumartesi
    21:00-23:45 Deep bar...
    Bira+fıstık 3 YTL

8. yeni gitaristten kasıt serkanmı ? bence gayet iyi..ama çok coşturmuyosunuz söylemeden geçemeyem..başarılar ;)

9. Hayır ben eskisiyim ayrılan yani, yeni gitarist sertaç arkadaşımız başarılar diliyorum.

10. vay be, gecen sene death, pantera calan dicipline uyeleri volkan ve can alternatif yapiyor=) rock piyasasi adami eninde sonunda alternatif yapmaya surukluyor demekki.. basarilar arkadaslar, en yakin zamanda izlemeye gelecegim

zafer-xenon

11. başarılar arkadaşlar..

12. Güzel çalarlar tabii, canlı canlı dinlemek de ayrı bir hoş :)) Ayrıca çok da eğlencelidirler kendileri:) Kullanıcı adım da saolsun Yağmurun eseridir ztn. Foça için pek bir iyi oldu nihayet yazın gelmesiyle birlikte Foçaya döndüğümde rahat rahat dinleyebilirm umarım :)

Bu Sayfayı Paylaş