Müjgan

ben neden müjgan onu merak ettim
ölesine akıllarına gelmiştir herhal
ben olsam böle durumlarda ölesine aklıma gelmiş olsa bile felsefesi varmış pozları atardım :fikrimvar

siiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

gorkyeah demiş ki:
müjgan diye grup adı mı olur yaw töbe estafurullah..
gülsem mi ağlasam mı şaşırdım

neden olmasınki bence süper bi orjinal isim...
diğer gruplarımızın amerikan ve ingiliz özentiliği yaparak isimlerini ingilizce koymalarımı size doğal geliyor da?
türkçe bir isim koyulunca neden yadırgıyorsunuz?
ama sizde haklısınız artık o kadar ingilizce içimize işlemişki kendi türkçe isimlerimiz bile sizlere garip geliyor...
tamam müjgan ismini kökeni farsçadır ama sonuç olarak türkçe bir kelimedir ve sözcük anlamıda "kirpikler" demekitir...
tamam neden dolayı koyuldu bu isim bilmiyorum ama elbet bir nedeni vardır... Çok yakında neden grubun adının müjgan koyulduğunu açıklarlar herhalde... ;)

Red hot chili peppers,Black eyed peas, buna benzer grup isimleri var yabancılarda..Bunlara gelince bişi yok bizim elemanlar müjgan yapınca olmuyo çok yanlış..Ama tek korkum müjgan isimli bayanlar ne dicek bu işe önemli olan bu:D

Red hot chili peppers,Black eyed peas, buna benzer grup isimleri var yabancılarda..Bunlara gelince bişi yok bizim elemanlar müjgan yapınca olmuyo çok yanlış..Ama tek korkum müjgan isimli bayanlar ne dicek bu işe önemli olan bu:D

Geri