Hangi Wah Pedalı?

'Elektro Gitar Ekipmanı' forumunda YouGuysSuck tarafından 25 Ağustos 2015 tarihinde açılan konu

1. Schecter hellraiser special c-1 ve blackstar ht1r amfi kullanıyorum. Wah pedalına heveslendim ama fiyatları görünce biraz irkildim. Ayrıca çok farklı modeller var. Hangisini önerirsiniz ?
    Genelde rock & metal & blues çalıyorum.

Aslında amacım buckethead - soothsayer çalmak. :D

Son düzenleme: 25 Ağustos 2015
    metaltrrocker bunu beğendi.
  2. Kirk Hammet Signature çok iyi diyorlar.

tunckk bunu beğendi.
  3. Gcb95 al geç. Klasik. Başlangıç için iyidir, sıkılırsan da kolay satarsın. Biraz daha paran varsa 95Q ya da 535Q modellerine de bakabilirsin.

Özgür ÖNER ve sade_78 bunu beğendi.
  4. Aşırı pahalı bana göre.
    Yorumları inceledim Gcb95 olabilir gerçekten. Daha önce hiç pedal kullanmadım satma olayı kolay olursa daha iyi olur.

5. Metal ve hardrock ağırlıklı çalacaksan Morley Bad Horsie2, daha sakin funk,blues ve rock takilacaksan Crybaby :)

6. Artec apw 5 almış idim. Ucuz olması cezbetti ve gayet güzel pedal. Hem bas gitarla hem elektro gitarla kullanılıyor olması da güzel bir özelliği.

7. İkinci el crybaby Gcb95 ile artec apw fiyatları hemen hemen aynı. Hangisini tercih etmeli?

Mustafa İLKER bunu beğendi.
  8. O zaman crybaby tercih etmenizi öneririm. Marka olması needeniyle elden çıkarak olursanız da daha kolay olur.

9. Midleri dolu dolu gelen bir wah isterseniz Jerry Cantrell signature onerebilirim.

Mystery of Scarlett bunu beğendi.
  10. Crybaby Mini.

11. Bad Horsie nasıl dersiniz?

12. Bence alacağınız pedal ayakla kullanılabilmeli.

13. GCB95 ya da Vox V847 çok temiz işler çıkartır.

Kutay_ bunu beğendi.
  14. Kutay_

Kutay_

696
    1,025
    9,605
    vox +1

Bu Sayfayı Paylaş