Darp(alternatif rock-hard rock-soft rock)-Elazığ

A

aggresiph

sLM ARKDŞLAR!GRUP, 2005 YILINDA İSMAİL VE FATİH'İN ÖNDERLİÐİNDE KURULDU.İLK ELEMANLAR RİTİM GİTARDA İSMAİL,VOKAL FATİH,DAVULDA HÜSEYİN,SOLO GİTARDA CİHAN VE BASS GİTARDA BUÐRA İDİ.ANCAK OCAK 2006 DA ERDİ'NİN SOLO GİTARI DEVRALMASIYLA VE MELANKOLİ GRUBUNDAN DA TANIDIÐIMIZ AHMET'İN BÜYÜK DESTEÐİ SAYESİNDE GRUP GERÇEK RİTMİNİ BULDU..KISA SÜREDE BÜYÜK AŞAMA KAYDEDEN GRUP BİRÇOK KİŞİNİN MERAKLA BEKLEDİÐİ DURUMA GELDi
darpfla2hf4.jpg

darpmerdiventl0.jpg

www.grupdarp.tk dan bılgı alabilirsiniz!

kesinlikle basarilar diliyorum elezig da muzik yapmak zordur neyse benim de soylecegim var
1-hardcore nasil yazilir ?
2-
REPERTUAR
1)Bilmece-Ogün SANLISOY
2)Kaderimin oyunu-Orhan GENCEBAY
3)Kara toprak-Aşık Veysel
4)Fırtınam-Hayko CEPKİN
5)Hara-ÇAMUR
6)Bende özledim-Ogün SANLISOY
7)Gel gör beni-DORİAN
8)Islak ıslak-Barış AKARSU
9)Deliler-Haluk LEVENT
10)Kaçış-Haluk LEVENT
11)Hayalet sevgilim-İREM
12)Saydım-Ogün SANLISOY
13)Fırt emin-Yaşar KURT
14)Gönül-KIRAÇ
15)Yollarda bulurum-Haluk LEVENT
16)Y.O.K.-ÇİLEKEŞ
17)Çılgın-Murat KEKİLLİ
18)Fabrika kızı-HARAMİLER
19)İçimde ölen biri var-Haluk LEVENT
20)Dert olur-Haluk LEVENT
21)Pencere-Ogün SANLISOY

bu repertuarin neresi nu-metal dir. ki gectim zaten hardcore u

• Konu Sahibi Konu Sahibi
arkadaşım kusura bakma internet sitemizi yenileyemedik o şarkılar eski repertuarımız we onları halen yapıyoruz...ESKİ tarzımız anadolu rock idi .... düşüncelerine tamamen katılıyorum biz elazığ rock camiası olarak ayakta kalmaya çalıiıyoruz.... o zaman dur değiştiReyim :)

repertuarınıza baktımda rockla alakasız şarkılar gördüm KIRAÇ-İREM_HALUK LEVENT rockla alakasız isimler

• Konu Sahibi Konu Sahibi
ewet arkadaşım çoK doğru. dedim ya eski bi repertuar! hem hani gruplar müziğe başlarken kolay şarkılardan başlarlar ya onun için o şarkılar :)

Geri