Tnt müzik

millet zamanında böyle bi yer duymuştum kadıköydeymiş sanırım...
tüm gitarları piyasa fiyatının altında satan bi mekanmış...özellikle jacksonlarda ciddi bi ucuzluk söz konusuydu web sitelerine bakmıştım...hatta inanamayıp aramıştım...şimdi web adreslerini bulamıyorum o kadar aramama rağmen...

bu yerle ilgili bilgisi olan yada alışveriş yapmış olanlarınız var mı acaba???

lllye alternatif bi mekan olduğunu düşündüğümden başlığı böyle değiştirmeyi uygun gördüm...

abi mekan kadıköyde rex sinemasının orda.. ben alışveriş yaptım cok da iii bi yer fiyat bakımından ucuz kesinlikle.. ben ibanez gitar almıştım sadece jackson değil diğer ürünler de ucuz.. tavsiye ederimm

web siteleri çok eski. bir kere kurmuşlar, bir daha da güncellememişler. bir yerlerde kartı olmalıydı bende. bulabilirsem veririm telefon numarasını özgür'ün.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
eyvallah çok makbule geçer...başka alış veriş yapan arkadaş var mı???yani fiyatlar ne civarda örnekle açıklarsa seviniriz forum ahalisi olarak...

elinde bir sürü katalog var özgür'ün. bakıp bakıp sana fiyat söylüyor. parker gitardan tut ehx pedala kadar bir çok şey getirebiliyor. o yüzden genel bir fiyat listesi istemek zor sanırım.

Ya millet iyisiniz deilmi ne biliyim jacksonu LLL dan başka biri nasıl satar tuhaf yaa. Bu adam italatcı firma olamayacagı için mecburen jacksonu LLL den almak zorunda ee hadi bayii fiyatından alsa hiç mi kar yapmıyacak bu adam tuhaf valla. Neyse keske dediginiz gibi olur umarım. Giderseniz benim içinde bi jackson rr3 fiyatını örenip yazarsanız cok sevinirim. bu gitar zaten LLL da şu an yok yılbasından sonra gelecekmiş.

yaw ben de gözlerimle görmüştüm geçen kadıköyde. ama o sıra kafam pek yerinde olmadığı için pek üstünde durmamıştım
(-haa ne jackson? satabilirler tabi ya...:p)

aslında oraya gidebilecek bi arkadaş müzikevi sahibinin siteye üye olmasını söylese çok hayırlı olacaktır...

samedii:adam jackson ithal etmiyor olabilir.nasıl sitemizde alım-satım forumunda bazı arkadaşlara yurtdışından gitar getirtebiliyorsun onunla aynı işte...

Faith_Down demiş ki:
aslında oraya gidebilecek bi arkadaş müzikevi sahibinin siteye üye olmasını söylese çok hayırlı olacaktır...

samedii:adam jackson ithal etmiyor olabilir.nasıl sitemizde alım-satım forumunda bazı arkadaşlara yurtdışından gitar getirtebiliyorsun onunla aynı işte...
üye de fazla bakmıyor buralara. ben de gidemiyorum kadıköy'e. gitsem bi baksana siteye diyecem.

Geri