Nux Time Force

'Elektro Gitar Ekipmanı' forumunda dawe tarafından 9 Eylül 2015 tarihinde açılan konu

1. dawe

dawe

45
    11
    305
    Merhaba arkadaşlar , nux time force delay pedalı aldım gayet başarılı birçok delay modeli var ama benim istediğim sololarımda son notayı bastığımda hafif bir toz bulutu misali notanın uzayıp hafifçe kaybolmasını istiyorum ayarlayamadım baktığım tanıtımlar hep clean ton üzerine solo tonları üzerine bir video bulamadım, bir problemim daha var ekranında tempo yazan yer alttaki düğmeler le ayarlanıyor ama ben bulamadım siyah düğmelere dokununca üstteki ekranda ki yani temponun üstündeki sanala düğmeler dönüyor.
    Derdim budur derman bulursanız sevinirim çok teşekkürler

2. Gitar Teknikleri Cenk Eroğlu röportajının performanstan önceki son dakikalarını izle. Aynı sorunu Cenk Eroğlu da yaşadığı için çok araştırıp bir pedal bulmuş. Roland idi yamulmuyorsam.

3. dawe

dawe

45
    11
    305
    dost izlemiştim o videoyu tekrar baktım DD-20 kullanıyor boss un denemek lazım

4. Mustafa bahsettigin resmen echo. Delay ile olmaz o. Video veya ses ornegi koyabilirsen iyi olur

5. dawe

dawe

45
    11
    305
    örnek ton arkadaşlar dakika 01:07 dikkat

6. dawe

dawe

45
    11
    305

7. Satriani nin timing i ile ayni gibi. Sana soyledigim ayarlari cekersen analog delay ile istedigin sonuc cikacaktir

8. Analog modda repeat 1, mix 2 yaparsanız olur, ben de kullanıyorum.
    Bir de o tempo yalnızca tap temponun göstergesi, manuel ayarlamalarla değişmiyor o.

Son düzenleme: 10 Eylül 2015
  9. dawe

dawe

45
    11
    305
    Kardeşim çok teşekkürler oldu sanırım :D

10. Ne demek abi güle güle çal :D mix ve tweaki kafana göre ayarlarsın.

dawe bunu beğendi.
  11. dawe

dawe

45
    11
    305
    peddalı yeni aldım biraz karışık

Bu Sayfayı Paylaş