Malt

Cenk Durmazel, Cenk TurANli, Güray gursoy ve Baris ertunc'tan olusuyor grup.
Cenk durmazel radyoda calan bunalim sarkılardan sıkılıp gaz parcalar yapmaya karar verince kurmus Malt'i.
Grup uyelerinin hepsinin bir underground muzik gecmisi var.Antisilence Cenk t., Baris ve Guray icin ortak.BUnun dısında cenk t. ve baris gecmiste metal muzik camiasından pek cok grupta calmıs olmalarinin yanı sıra simdide 3noktabir'le album kaydında.Cenk d. de 90 da kurulan Badluck grubunun solistiydi.

İlk albumleri olan 'kendi adini tasiyan ilk album' bu ay yayınlanıyor.Sozler cenk d. in kaleminden...Merakla beklıorum acıkcasi

bende yeni haberini aldım walla.. cenk and the erdem beyleri tvden sewerek izlerim.. şimdide eski günlerine dönme içinde heralde cenk bey ve saz ekibi.. istediklerini alırlar umarım.. başarılar..

dün gece yüxexesde klipleri yayınlandı.. güzel bir klip ve şarkıydı.. beyendim.. sert gitar riffleriyle dolu bir parça vee tabi cenk beyin karizmasını takındığı bir klip olmuş...

walla o karga gibi sesden nasıl öle güzel ve yerinde kullanabildiğine hala şaşıyorum cenk'in.. müebbed muhabbeti izleyenler bilir cenk'in sesinin nasıl bir tonda olduğunu.. neyse bi konser verselerde canlı canlı izleyebilsek..

Albümü Taksim'de Kadıköy'de nerde sorduysam, adamlara küfrediyorum gibi baktılar suratıma. Hiçbir yerde bulamıyorum. Özellikle bildiğiniz bir yer var mı alabileceğim? Yoksa pazar gecesi programı arayıp soracam artık...

ya bi kerede nerden indirelim diye sormayın be kardeşim...gidip alın albümü.10 milyon bişey.hiç mi acımıyosun uğraşıp didinen insanların emeğine...cuma gününden itibaren müzik marketlerde bulabilirsiniz.ben aldım ve bayıldım albüme.....kapağı,kartoneti,soundu...herşeyiyle müthiş olmuş...taktir edip önünde eğiliyoruz...

yelkenim_dusoldu demiş ki:
walla o karga gibi sesden nasıl öle güzel ve yerinde kullanabildiğine hala şaşıyorum cenk'in.. müebbed muhabbeti izleyenler bilir cenk'in sesinin nasıl bir tonda olduğunu.. neyse bi konser verselerde canlı canlı izleyebilsek..
niye abi bnce adamın konusma tonu gayet guzel ve karekteristik şarkı söyleyişide zaten super bide mükkemmel espiri yapan zatı muhterem bir kişilik daha ne olsun...

Metallic-Aga<==abi ben albümdeki ses tonuna bişey demedimki.. ltfn dikkatli oku yazılanları.. cenkin ham sesinin :D nasıl olduğunu çok ii bilirim.. hehe.. albümdeki performansları gerçektende mükemmele yakın ama.. saf bir türk rock albümü olmuş.. tebrik etmek gerek.. bide konserlere başlasalar artık..

Geri