Malt

yok bnde ona bısey demedım ben normal konusma tonunuda sevıyorum dedım sen yanlıs anldın :) ya harbi başlasalar konserlere yanındada erdem abiyide getırse bıde konser başlamadan önce öyle show faln yapsalar geyıgın dıbıne vursalar faln super oolurdu ya

albüm harika ötesi diyebilirim. İşin içinde Cenk var diye mi böyle düşünüyorum bilemiyorum :D ama yok arkadaş enstrumantel olarak da harika bir albüm. Gol şarkısı özellikle eğlenceli, Katır şarkısı beklenmedik derece kaliteli, Aşkın Gözü şarkısı zaten çıkış parçası olmasından belli güzel. Son diyeceğim şudur ki, Bu albümü alın. Dinleyin. Kulaklarınız bayram etsin. Türk Rock'ını en iyi temsil eden albümlerden biridir bana göre. Dandadadan'dan sonra en iyi albüm ismine de sahip ayrıca :D

dream de görğnce bittim zaten bööle bişe beklemiodum açıkcası güzel çalışma olmuş hemen almayi düşünüyorum...

adam diye tabir ettiğim cenk bey dir efendim!
konu kendisi üzerine döndüğünden dolayı açıklama ihtiyacı hissetmemiştim ama! . . . (yoksa emre mi de gerçekten güzel bi ekleme olmuş ama sebebini idrak edemedim nedense ):S

hande_sh demiş ki:
adam diye tabir ettiğim cenk bey dir efendim!
konu kendisi üzerine döndüğünden dolayı açıklama ihtiyacı hissetmemiştim ama! . . . (yoksa emre mi de gerçekten güzel bi ekleme olmuş ama sebebini idrak edemedim nedense ):S

efenim fotoğrafınızda grdümde kendilerini ondan şeettim.. yoksa bende çok sewerim o adamı..

yeni yeni tanıyorum ama sağlam adamlar belli.
ve albümün ilk konseri:

maltsbs9km.jpg

cenk bey gerçekten iyi bir iş çıkarmışlar.. ço taktir ettim kendilerini.. inşallah devamını da bekliyoruz.. :) erdem beye de selamlar

ilk kez klibi izlediğimde şarkıyı çok beğendim. cenk 'i görmek ise beni ilk başta şaşırttı aslında eskiden beri müzik ile uğraşıyormuş.
albümü baştan sona dinledim. şarkılar gerçekten çok güzel ama insanın en hoşuna giden de şarkıların sözlerindeki espiriler. hem ciddi gibi hem de espirili. hissettiklerinizi bulabiliyorsunuz.
cenk'in sesi de çok güzel geliyor kulağa. canlı performansı çok emrak ediyorum.
umarım en kısa zamanda izleyebilirim.
Malt'a bol şans dilerim çalışmaların ve çabaların devamı gelir...

albümü doğru düzdün dinleme fırsatım olmadı maalesef ama klip şarkısı ve dinlediğim diğer bi kaç şarkı hoşuma gitti saten grup elemanları daha önceden kendilerini kanıtlamış insanlar en kısa sürede albümlerini alıp adam gibi dinleyeceğim

Geri