Hitch (İzmir)

Dün akşam ilk defa izleme fırsatı bulduğum süper grup diyebilirim. Enerjileri 10 numara Ulaş, Tuna, Fatih, Seçilay ve Şeyma hepsi birbirinden sevimli ve keyifle çalıyolar bu harika bişey zaten. Buarada benide sahneye davet ettikleri için ayrıca teşekkür etmek isterim çok keyif aldım. Aynen devam arkadaşlar yolunuz açık olsun ...

tuna kardeşim olcak inşallah bak şarkının adını öğrendik ,ilerde inşallah sözleri de öğrenip eşlik edicem size :D bugünkü ilk sınavım d berbat geçti kötü bi başlangıç yaptık ama hoca da kabahat bana stairway to haven ı fln sorsa yapıştıracam cevabı ama... :p
çok keyif alıyoruz dinlerken siziiiiiiii kendinize iyi bakın :)

oh oh, iki sayfa olmuş bile şimdiden, walla çok iyi duyumlar alıyorum sizin hakkınızda..Ne kadar küsel..bence hiç bozmayın arkadaşlar.. yico sizi seviyo :p...
başarılar dilerim gönülden..

"Ben de Ben de" diye yırtınmama rağmen pazar günkü programımla çakışan, amma ve lakin "türk,övün,çalış,güven" felsefesini kendime ilke edinerekten ve cümlelerimi de kısa tutmak suretiyle bu hafta kesinlikle dinleyeceğim grup.

talos demiş ki:
"Ben de Ben de" diye yırtınmama rağmen pazar günkü programımla çakışan, amma ve lakin "türk,övün,çalış,güven" felsefesini kendime ilke edinerekten ve cümlelerimi de kısa tutmak suretiyle bu hafta kesinlikle dinleyeceğim grup.

ooo haftaya cok eglencezzzz:) 2 tane dogum gunu varrrr:)
bırı benım , bırı tuna'nın:) buradan duyrulur herkesı beklerızzzzzzz

Alive-bass demiş ki:
Dün akşam ilk defa izleme fırsatı bulduğum süper grup diyebilirim. Enerjileri 10 numara Ulaş, Tuna, Fatih, Seçilay hepsi birbirinden sevimli ve keyifle çalıyolar bu harika bişey zaten. Buarada benide sahneye davet ettikleri için ayrıca teşekkür etmek isterim çok keyif aldım. Aynen devam arkadaşlar yolunuz açık olsun ...

hımmmm..... demek öyle.... peki.. GÖRÜŞCEZ!
KINIYORUM! SON DERECE KINIYORUM!!!!!!!!!!!!!!! tamam ya.....
GÖRÜŞCEEEEZZZZ!!!!!!!! :LOL: neyse ya....

Desteğiniz ve güzel dilekleriniz için çooooook teşekkürler.
:)İsteğiniz dikkate alınmıştır. Mümkün olan en kısa sürede gerçekleştirilecektir:)
.............pazar görüşmek üzere.................
sewgiler.... saygılar.......

seymapynst demiş ki:
Desteğiniz ve güzel dilekleriniz için çooooook teşekkürler.
:)İsteğiniz dikkate alınmıştır. Mümkün olan en kısa sürede gerçekleştirilecektir:)
.............pazar görüşmek üzere.................
sewgiler.... saygılar.......

:alkıs EVETTTT :) SONUNDAAAAA!!!!!!!!!

tuna ve secilay pazar aksami sonuna kadar sizi dinleyemedigim icin kusura kalmayin. tuna benim parcami caldigin icin tesekkurler. hitch grubu kendinize iyi bakin. tuna ve secil iyi ki dogdunuz arkadaslar nice birlikte senelere insallah:)

.. Beş parmağında beş yetenek olan Hitch grubu bugün de süper eğlenceliydi!
Onlar sahnede rahat durmadı, biz oturduğumuz yerde!!:)
bu arada....
SEÇİLAYYYYYYYYYY..... TUNAAAAAAAAAAA!
Beraber nice mutlu, gülücük dolu yıllara! Koocaman sevgilerrrr!....

Tunaa, secilayy

Dogum gunleriniz kutlu olsun.. :) Aynı anda farklı yerlerde calmamız sebebiyle yanınızda olamadık ama kalbimiz sizinleydi :)

Beraber kayıtlarınızı beklioruz; dinlemek ve calanda soyleyende bizim arkadas diyip elaleme hava atmak icin.. :)

Tuna ve Seçilay'ın doğumgünleri kutlu olsuuun :) Sanırım ilk kez kaçırdım programınızı.. Hasta olduğum için gelemedim.. Repertuarınız çok farklı.. Çok seviyorum ve keyifle dinliyorum.. Pazar gecesi görüşürüz...

ya şu dogum gunlerı guzel de sonunda bi yaş daha büyümek olmasa daha bi güzel olcak yaaa:p ehuehuehuehu:) şaka bi yana hepinize cok tesekkurlerrr arkadaslarrrr.......

Geçen hafta İstanbulda olduğum için doğum günlerine gelemedim Sizi sevimli çift sizi.. nice sağlıklı neşeli mutlu yıllar dileğiyle doğum gününüz kutlu olsun arkadaşlar. Bu hafta büyük bir aksilik çıkmazsa intikal edeceğimdir :) görüşmek üzre sevgiyle kalın

Geri