Hitch (İzmir)

weeeüüüwww !!!!!
uzun zamandır forma bakmıyodum bissürü şey yazılmışşş :) eleştirileriniz için hepinize çok teşekkür ederiz :) bu arada , bu aralar salı günleri de guardian barda çıkıyoruz ..
buradan küçük bi duyuru :)

evet izmirde bir akşam tesadüfen dinlediğim sonrada çok beğenerek özenle programlarına gittiğim bir grup. Üyelerinin hepsi birbirinden şeker keyifle dinliyorum yaptıkları müziği. Özellikle bornova da hep aynı şarkıları dinlemekten sıkılmış birisi olarak hitch bana ilaç gibi geldi.

olsun olsun

olsun olsun salı olsun pazar olsun her an gelır dınlerım dunya tatlısı ınsanlar sevgılı arkadaslarım...) secılaycım fotograflar ıcın ne kadar tesekkur etsem azdır ellrınden operimmm
--------------------------
O C T A V E / Bass

Seçil bizim canımızzz.. en kısa zamanda dinlemeye gelcez yine.. fotolar için teşekkürü borç bilirim bi tanecksin.. görüşmek üzre.. başarılar HITCH bize de bekleriz ;)

Octave demiş ki:
Seçil bizim canımızzz.. en kısa zamanda dinlemeye gelcez yine.. fotolar için teşekkürü borç bilirim bi tanecksin.. görüşmek üzre.. başarılar HITCH bize de bekleriz ;)

resimleri çekmek bi zevkti ...
ne de olsa ileride hepsini ve "özellikle" bir tanesini şantaj amaçlı kullancam:)
ben de sizi çok seviyorum :twisted:
ehuehehuehuehu şaka şaka ;)

secilay demiş ki:
Octave demiş ki:

resimleri çekmek bi zevkti ...
ne de olsa ileride hepsini ve "özellikle" bir tanesini şantaj amaçlı kullancam:)
ben de sizi çok seviyorum :twisted:
ehuehehuehuehu şaka şaka ;)

:D

PAZAR GÜNÜ ARKADAŞLARLA İZMİRDE TAKILIRKEN TESADÜFEN GİRDİÐİMİZ GUARDIAN ROCK BAR'DA BÜYÜLENDİİİM...O BÜYÜNÜN ÖZEL Bİ SEBEBİ VARDI...
SIRF BU YÜZDEN ARKADAŞLARI KAFALAYARAK NAZİLLİDEN TAAAAA İZMİRE GECE TEKRAR GİTTİK, PİŞMAN DEÐİLİİİİM :D

1SAAT ÖNCE EVE GİRDİM, DEVAMI GÜNDÜZ GELCEK :p ÇÜNKÜ ÇOOOOOK YORGUNUM ŞİMDİ AMA İÇİMDE TATLI Bİ HUZUR VAR..

BENİ BÜYÜLEYEN HARİKA BİR SES VE MÜKKEMMEL BİR GRUP VARDI..

O GRUBUN ADI
HITCH.

DİNLEMENİZİ ŞİDDETLE TAVSİYE EDİYORUM..

ÖNCELİKLE GRUP ÜYELERİNİN HEPSİNİ AYRI AYRI TEBRİK EDİYORUM, HEPİNİZ HARİKASINIZ SİZİ DİNLEMEK BÜYÜK BİR ZEVKTİ. BUNLARI SİZİ YAÐLAMAK İÇİN YAZMIYORUM ÇÜNKÜ ŞU ÖÐRENÇİLİK HALİMİZLE NAZİLLİDEN KALKIP HAFTANIN ORTASI DERSLERİ ASARAK İZMİRE SİZİN İÇİN ÖZEL GELDİK. GERÇEKTEN İİSİNİZ. UMARIM GRUBUNUZ DİÐER GRUPLAR GİBİ DAÐILMAZ VE ÇOK DAHA İİ YERLERE GELİRSİNİZ.

VE SEÇİLAY'A ÖZEL; ÇOOOOOK TATLISIN :oops: NEŞENLE, POZİTİF ENERJİNLE ÇOK İİİ ÇOŞTURUYOSUN. HEP BÖYLE KAL İİİMİ ;)

KEŞKE SİZİ BİZİM KAMPÜSTE DE GÖREBİLSEYDİK AMA KISMET DEÐİLMİŞ.

BNDE DE ÇARŞAMBA GECESİNDEN HATIRA VİDEOLAR VAR, ONLARI DA UYGUN Bİ ZAMANDA FORUMA EKLİCEM.

KALIN SAÐLICAKLA ;)

nightgoner demiş ki:
BENİ BÜYÜLEYEN HARİKA BİR SES VE MÜKKEMMEL BİR GRUP VARDI..

O GRUBUN ADI
HITCH.

DİNLEMENİZİ ŞİDDETLE TAVSİYE EDİYORUM..

ÖNCELİKLE GRUP ÜYELERİNİN HEPSİNİ AYRI AYRI TEBRİK EDİYORUM, HEPİNİZ HARİKASINIZ SİZİ DİNLEMEK BÜYÜK BİR ZEVKTİ. BUNLARI SİZİ YAÐLAMAK İÇİN YAZMIYORUM ÇÜNKÜ ŞU ÖÐRENÇİLİK HALİMİZLE NAZİLLİDEN KALKIP HAFTANIN ORTASI DERSLERİ ASARAK İZMİRE SİZİN İÇİN ÖZEL GELDİK. GERÇEKTEN İİSİNİZ. UMARIM GRUBUNUZ DİÐER GRUPLAR GİBİ DAÐILMAZ VE ÇOK DAHA İİ YERLERE GELİRSİNİZ.

VE SEÇİLAY'A ÖZEL; ÇOOOOOK TATLISIN :oops: NEŞENLE, POZİTİF ENERJİNLE ÇOK İİİ ÇOŞTURUYOSUN. HEP BÖYLE KAL İİİMİ ;)

KEŞKE SİZİ BİZİM KAMPÜSTE DE GÖREBİLSEYDİK AMA KISMET DEÐİLMİŞ.

biz de gelmeyi çok istedik ama gelemedik
umarım yakın zamanda tekrar görüşebiliriz :)

sizi dinlemek gerçekten güzel... pazarı sadece siz guardian a çıktığınız için seviyorum.. :p seçil sesin ve enerjin gerçekten harika.. bu pazar da gelip helldorado dinliycem bu kesin.. umarım sizi daha uzun süre dinleyebilirim...

zaten helldorada ya acaip istek oldu sanırım bir gece de en az 2 kez çalınıyor. bir de sorry i bu aralar duyamaz oldum üzülüyoruz

Wallace35 demiş ki:
zaten helldorada ya acaip istek oldu sanırım bir gece de en az 2 kez çalınıyor. bir de sorry i bu aralar duyamaz oldum üzülüyoruz

evet ya heldorado acayip istek alıyor
ama alınmıycak gıbı deıl cıdden super şarkı...
isek şarkını calmayı bazen unutuyoruz bize program sırasında hatırlatırsan seve seve çalarız :)

ben de istek yapabilir miyim? ben de istek yapmak istiyorum!!
Gülenay'dan 'bir kediye sarılmış ağlıyorum ben' isimli şarkıyı istiyorum.

buarada grubu cok basarılı buluyorum. ben de her pazar gelıyorum. artık çarşamba da gelıyorum. basarılar dılıyorum. öpüyorum.

Geri