Merhabalar Amfimden Hafif Cızırtılı Ses Çıkıyor (yardım)

merhaba arkadaşlar ibanez t30 e.akustik gitar amfim var bugün dikkatimi çeken birşey ile karşılaştım bazı seslerde amfiden cızırtılı ses çıkıyor mesala 2. telde D# bastığımda bazen cızırtılı ses çıkıyor şuan garanti kapsamında fakat başka şehirden aldım aldığım yere götürebilmem için 120 km yi kafadan çıkarmayı göze almam gerekiyor bunu etraftaki esnaflara göstersem garanti kapsamından çıkar mı veyatta amfi kaynaklı birşey mi ? bu sorunu meydana getirenler ne olabilir sizden fikir almak istiyorum içini açtırsam amfinin patlamış olup olmadığını kontrol ettirmek için garantide bir sıkıntı yaşar mıyım veyatta

merhaba arkadaşlar ibanez t30 e.akustik gitar amfim var bugün dikkatimi çeken birşey ile karşılaştım bazı seslerde amfiden cızırtılı ses çıkıyor mesala 2. telde D# bastığımda bazen cızırtılı ses çıkıyor şuan garanti kapsamında fakat başka şehirden aldım aldığım yere götürebilmem için 120 km yi kafadan çıkarmayı göze almam gerekiyor bunu etraftaki esnaflara göstersem garanti kapsamından çıkar mı veyatta amfi kaynaklı birşey mi ? bu sorunu meydana getirenler ne olabilir sizden fikir almak istiyorum içini açtırsam amfinin patlamış olup olmadığını kontrol ettirmek için garantide bir sıkıntı yaşar mıyım veyatta
Okurken dikkatimi çeken birşey oldu nedense konuya odaklanamadım koptu gitti sürekli nedendir acaba ben mi anlamadım veyatta?

Bilmem anlatabildim mi? ;)

1 elektrik fişini ters çevir Uzatma varsa onun takıl ıolduğu yeri ters çevir tak Başka bir gitar ile test et. Bence video çek ne kastettiğin anlaşılsın Basit bi cızırtı normalde herşeyden gelir Uzatmada adaptör olur ses yapar O kadar çok şey varki

Veyatta = veyahut da sanırım, bir değil iki değil beş kavanoz yazım hatası. Ses amfiden de çıtırtılı geliyorsa amfide bir şeyler olabilir bence. Topraklama falan filan.

Geri