Barda

Filmi izlemedim henüz ama ciddi merak ettiklerim arasında çünkü izleyenler ya nefret ediyor ya çok beğeniyorlar ama hepsinin ortak kanısı inanılmaz küfürlerin olduğu....

biraz önce sinemadan geldim beklediğim gibi çıkmadı gerçi çok fazla bişeyde belemiyodum ama bana çok basit geldi şiddet namına daha fazla birşey beklerdim

didem_rock demiş ki:
panik_431 demiş ki:
valla yarın gidicem yalnız bi tecavüz sahnesi varmış kuzenim nerdeyse ağlayacakmış o sahnede...

ben o kadar acaip bi sahne beklemiyorum '' dönüş yok'' tan sonra biraz hafif bile gelebilir
bence de dönüş yok taki insanı hem züüyor hemde sinirlendiriyor
filmi daha izlemedim ama gidicem
kardeşimle gitmeyi planlıyoruz
umarım yaş sınırı yoktur :(

GORGOROTH666 demiş ki:
didem_rock demiş ki:
panik_431 demiş ki:
valla yarın gidicem yalnız bi tecavüz sahnesi varmış kuzenim nerdeyse ağlayacakmış o sahnede...

ben o kadar acaip bi sahne beklemiyorum '' dönüş yok'' tan sonra biraz hafif bile gelebilir
bence de dönüş yok taki insanı hem züüyor hemde sinirlendiriyor
filmi daha izlemedim ama gidicem
kardeşimle gitmeyi planlıyoruz
umarım yaş sınırı yoktur :(

+18 var,yalnız kuzenimin dediği kadar ağlatacak cinseten bi sahne yoktu,keşke kızın jiletlendiği sahneyi canlı gösterselerdi.

bende üzüntüden çok bi sinir hakim oldu :roll: ama sonuç olarak kendini filme verebilmek ve kendini orda görebilmektir önemli olan. siz o sahneye üzülerek baktınız, bense sinirlenerek baktım. demek etkilenmişiz :roll:

saygılar

Evet bende öyle düşünmüştüm son anda olan bişeydi öfkeden yapmıştı demi "O ... kafanda bnm karın da bnm ...." repliğinden sonra :)

Yasık oldu kıza yahu :(
Ben yine de şanslı olduğunu filan düşünüyorum olaya Nejat İşler açısından bakınca :p :p

seLLisonfire demiş ki:
Evet bende öyle düşünmüştüm son anda olan bişeydi öfkeden yapmıştı demi "O ... kafanda bnm karın da bnm ...." repliğinden sonra :)

Ben yine de şanslı olduğunu filan düşünüyorum olaya Nejat İşler açısından bakınca :p :p
guzel bakıs acısı tabı ama sonucta tecavuz be valla ne dıyım :eek:

filmin sonundaki nailin selime saati sorduğu sahnede nail selimle dalga geçmiş olsaydı daha da iyi olurdu belki
film zaman zaman sinir bozucuydu filmdekilerle beraber biz de söverek izledik :D

seLLisonfire demiş ki:

ne yönden şanslı artık ilişkiye girdiğinde naille yarım saat öpüşmicekler..acımicakta :D:D haha

Untouchable demiş ki:
seLLisonfire demiş ki:

ne yönden şanslı artık ilişkiye girdiğinde naille yarım saat öpüşmicekler..acımicakta :D:D haha

Böö sana yahu :LOL: :kustum
Tecavüz eden Nejat İşler diye dedim ya 8O Geyik dostum :LOL:
Çok gıcık 1 kızdı oh iyi oldu :p Yanarım yanarım çırağa yanarım ben :cry:
1 de jiletçiye :cry:

Filmin bittiği ve oyuncular, yönetmen falan filan akan yazının ardından bir sahne daha var arkadaşlar. O bölümü izlediniz mi bilmiyorum. Sanırım filmin yönetmeni serdardı. Barın bi köşesinde uyumaya çekilmiş ve kalkıyor olay yerine doğru gidiyor. Nejatın elinde silah, futbol sahası bölümünde adam öldürmek için yaptıgı tekerleme anı ve adam uykudan uyanıp oraya doğru gidiyor. ben sinemada izlemedim filmi, vcd'den izledim ve o son sahneyi gördüm. sinemadan izleyenler son sahneyi görmemiş olabilirler.

seLLisonfire demiş ki:
Untouchable demiş ki:
seLLisonfire demiş ki:

Böö sana yahu :LOL: :kustum
Tecavüz eden Nejat İşler diye dedim ya 8O Geyik dostum :LOL:
Çok gıcık 1 kızdı oh iyi oldu :p Yanarım yanarım çırağa yanarım ben :cry:
1 de jiletçiye :cry:
nejat işler olsunda ne olursa olsun yani..bööhh harbi..melis birkan bitanedir :roll: şu güzelliğe bakarmısın.. :D
169452776_b7dc78e11d_m.jpg

Geri