Elektro Gitarda Ton

@Asr.Rh dediği gayet mantıklı. Benim önerim ise 0-500/500-1000/1000-1500... tl gitar önerileri adlarında sabit başlıklar açılıp herkes bunlari bu basliklar altında konuşsa, ihtiyacı olan biri başlıkta gerekeni araştırıp eğer bulamazsa yine aynı başlığa yazabilir. Böylece derli toplu bir kaynak oluşur.

@Asr.Rh dediği gayet mantıklı. Benim önerim ise 0-500/500-1000/1000-1500... tl gitar önerileri adlarında sabit başlıklar açılıp herkes bunlari bu basliklar altında konuşsa, ihtiyacı olan biri başlıkta gerekeni araştırıp eğer bulamazsa yine aynı başlığa yazabilir. Böylece derli toplu bir kaynak oluşur.
Dolar olarak bi aralık belirlense daha sabit bi başlık olur gibi geldi bana şahsen.
Malum TL günden güne değer kaybediyor. Geçen aylarda 1000 lira önerisine girebilen bi gitar, şuan 1500 lira önerisine ancak dahil olur.
:)

Bu konuda (ve benzeri) sürekli başlık açılması rahatsız ediciyse, şöyle bişey yapılamazmı acaba (sadece bi öneri ),
Tecrübeli olanlar elindeki gitar (veya gitarlar) ile önceden belirlenmiş (farklı tarzlarda) bi kaç demo parça kullanarak ve sadece amfi veya ses kartına girerek birer kayıt yüklese (gitarlar ilk mesaja sabitlense) herkes gitarının fiyat aralığını, beğendiği - beğenmedi yönlerini, yazsa.
Böylece piyasa kaygısı olmadan kaliteli ve sabit bir gitar başlığı oluşsa çokmu imkansız??
Aynı şey, amfi ve pedallar içinde yapılabilir.
Aslen youtube bu konuda gayet yeterli, problem insanların araştırmamasından kaynaklanıyor.

Geri