Ttnet Yazlık Paket Bitimi

Selamlar, Yazın evde internetsiz kalmamak için ttnet'in 2 aylık yazlık internet paketlerinden almıştım. Paketin bitiminde internetin kesileceği söylenmişti fakat hala internetim kesilmedi. Bugün yada yarın kesilmesi lazım diye biliyorum. İçime kurt düştü. :unsure: Daha önce yazlık paket kullanmış olan var mı? Kesilir mi sizce yakın zamanda?

Ben internetimi kapattıktan 1 yıl sonra sağlam bir tazminat ödemişliğim var, hukuk departmanı bana ttnet sizi borcunuz ile ilgili bilgilendirme zorunluluğu yoktur dedi. Yani imzaladığım kağıtlarda yazıyormuş o tarz şeyler. Buradan ttnet'e soruyorum. Çok mu karaktersiz siniz acaba ?

Bende gecen sene kullanmistim. Gunu geldiginde kapanmiyor, gunluk internete cevriliyor. Kapatmak istediginizde ekstra bir suru tazminat talep ediliyor. Cunku yapmis oldugunuz sozlesmenin o kucuk yazilarinda internetinizin kapanmayacagi belirtiliyor. Bana boyle bir sey denilmedi derseniz , biz dedik diye savunma yapiyorlar. Care modemi kapatmak. Eger bir gun bile acar da o ekstrayi odemezseniz faize biniyor. 1 yilda 160 tl gibi bir faiz odeyebilirsiniz. Gecmis olsun. Ttnet pismanliktir.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Bende gecen sene kullanmistim. Gunu geldiginde kapanmiyor, gunluk internete cevriliyor. Kapatmak istediginizde ekstra bir suru tazminat talep ediliyor. Cunku yapmis oldugunuz sozlesmenin o kucuk yazilarinda internetinizin kapanmayacagi belirtiliyor. Bana boyle bir sey denilmedi derseniz , biz dedik diye savunma yapiyorlar. Care modemi kapatmak. Eger bir gun bile acar da o ekstrayi odemezseniz faize biniyor. 1 yilda 160 tl gibi bir faiz odeyebilirsiniz. Gecmis olsun. Ttnet pismanliktir.
modemi kapatırsam sorun çözülür mü yani? Bana oradaki kadın internetiniz kesilir, seneye aynı zamanda tekrar devam eder demişti. Ben de paket bitince gelip üyeliğimi sonlandırmak istediğimi söyledim. Yarın gidip soracağım. Yazlık paket kullanan arkadaşlar varsa lütfen yorum yapsın?

1 yıl boyunca sizi hiç arayıp sormazlar, 1 yılın sonunda eve mahkeme kağıdı gelir. Şaka gibi bir firma. Bulunduğunuz yerde fiber altyapı varsa alın süperonline. Yoksa ttnet pişmanlıktır arkadaşın dediği gibi :)

Ttnet ile ilgili hiçbir şeye bulaşmamak lazım. Ben 1 sene internet kullanmadım bu övgüdeğer ttnetten kurtulmak için. Superonline kullanıyorum yaklaşık 7 yıldır. Bulunmaz nimet. ttneti aramayın. Bizzat gidip kalan borcunuzu ödeyip üyeliğinizi kapatın. Sözleşmenizi de detaylıca okuyun yalnız.

Geri