Peker Açıkalın

Bu adama ilkokuldan beri hayranım. O zamanlar bir skeç programı vardı ama adını şimdi hatırlayamıyorum 90'ların başındaydı galiba. Hatta o haftaki skeçleri okulda birkaç arkadaşla beraber biz de oynamaya çalşırdık. O zamandan beri hastasıyımdır Peker Açıkalın'ın. Bence inanılmaz bir oyuncu girdiği her rolde insanları güldürmeyi başarıyor. Seyretmekten acayip keyif alıyorum. Ama ne yazık ki bence bu ülkede hakettiği ilgiyi göremeyen bir oyuncu diye düşünüyorum.

gaffur ya böyle bı tipleme olabılır mı? pijama ve 4numara buyuk terlıklerıne hastayım ayrıca benı beğenmıyor musun?cumlesıne.ayrıca dıceım en ıyı sey şu olur o çok ıyı bı tıyatrocu ve buyuk oyuncu.ben bu adamın ıyı bı fılmı olsun ısterım

bir ara ibo show da çakkıdıyı çaldılar.Oynamaya başladı.Meşhur dansını yaptı.şöhretin büyüsüne kapıldı galiba.Ama dansın sonunda bu karekteri ben yaratmadım,şarkı da benim şarkım değil dediysede köyü oldu...

eroin bağımlısı diye biliyorum..
kaan tangöze benzerliği de dikkatimi çekmiştir :LOL:

herşeyden öte oyunculuğunu çok beğendiğim kişidir kendisi..

eskiden ama çok eskiden çiçek takside oynuyprdu o zamandan beri takip ederim oldukça başarılı bir oyuncu ama hakketti saygıyı ve ilgiyi bence biraz geç gördü zira kendisi 80 yılından beri tiyatro yapmakta

gaffur tiplemesiyle kendini belli etti bence bende bayılıyorum özellikle dansına ve burhanla beraber yaptığı kanka dansına bayılıyorum çok mükemmel bi oyuncu...

evet ben de zaten ilk orda tandım.taa o zamanda saçlaır uzundu.şimdide hep aynı değişme göstermiyor.bu arada dün sabah gazetesinde röportajı vardı onu okudum.sevgim 2 kat daha arttı adama.çok bilinçli ve iyi bir eğitim almış.

Orhan Oğuz'un yönettiği "Kayıp Kentin Çocukları" adlı bi filmde oynamıştı Peker Açıkalın.Çok daha sağlam bi psikopat rolü üstlenmişti bu filmde.Aslında filmin adından çok emin değilim ama yeşilçam tv de bi aralar gösteriliyodu bu film.Ama yönetmeninden eminim..

Herkesin etrafta "Beni beğenmiyor musun?" ya da "Nasılım?" gibi cümleleri saçmasından her ne kadar nefret etsem de(bi noktadan sonra insan bıkıyor :) )
çok yetenekli bulduğum ve tiplemesini de çok sevdiğim bir oyuncu Peker Açıkalın..

Geri