Lg'den 225.000tl Lik Televizyon

'Forum Meydanı' forumunda programci_84 tarafından 14 Eylül 2015 tarihinde açılan konu

1. antbalci ve tasabi bunu beğendi.
  2. ilk yorum yardı zaten :LOL:.
    "Fevkaledenin fevkinde
    Daire alacaktım bunu aldım ev olarakta kullanıyorum 2+1 :)"

3. 300000$ lık saat takılan ülkeme koyar mı?

4. Avrupada 45000 sterlin (212bin tl) olan, hayvani cozunurluklu, ulke buyuklugune gore 1-2 tane teshir urunu gonderip siparis ile satin alinilabilen, bu kadar cozunurlukle ne yapilacagini bilmedigim, standard 100 metrekare bir dairenin duvarina koyarsaniz boyun tutulmasi yasayabileceginiz, size gore televizyon bana gore sinema perdesi olan cihaz. (Eksi mod off). Bunu evine alacak adamin evi zaten sato gibi olur. Evi şato olana da 225bin tl koymaz. Bizde çene yoralim burda :)

CAJEMIR bunu beğendi.
  5. Linke bakamadım henüz ama yorumlardan anladığım kadarıyla Barney Stinson'ınki gibi bir şey :D :D

6. Bu televizyonun kaplayacağı alana maddi/manevi 5 katlı apartman diken müteahhitler var bu ülke'de.

7. Neden böyle yamuk yapmaya başladılar TV'leri?

8. Lg'nin bir süredir yaptığı bir olay hocam bu. Tv'den önce G Flex modeliyle telefonda da yaptılar. En son G Flex 2 çıktı hatta. Daha gerçekçi görüntü için falan filan.. Maksat yenilik olsun :D

9. Yorumlar efsaneymiş cidden :D Şu ülkenin mizahı da olmasa valla çekilmez hiç.

10. Yorumlara bayildim :)

11. Yorumlar süper. Fakat fiyatın yanlış girilme durumu olabilir mi acaba ?

12. Yok doğru. Amazon da bile 45.000 sterlin (yaklaşık 210bin lira).

Mustafa İLKER bunu beğendi.
  13. Çok param olsa da almayı pek tercih edebileceğim bir ürün değil. Çok televizyon izlemem. 42" bile kafi buna bakınca :D

14. TV boyutları çok büyüdü yakında küfür ederken kullanılacak, düzü var eğimlisi var..

Son düzenleme: 14 Eylül 2015
    Mustafa İLKER ve Oguz92 bunu beğendi.
  15. Tüplü 37 ekran neyimize yetmiyor dimi? :)
    Her yeni çıkan televizyonda şu tepkiyi vermek geliyor içimden;

forbidden_city ve Mustafa İLKER bunu beğendi.
  16. Yemek de yapıyormuş..

17. Yorumlar kısmı güldürdü. :D
    Çok parası olup da nereye harcayacağını bilemeyenler için yapılmış herhalde.

18. Şu millete anlatamadık "böbrek sattım", "böbreğimi satıyorum" diye şaka olmayacağını...
    Ne diyeyim, bir gün böbrek ihtiyaçları olursa belki akılları başlarına gelir. Açıkça suç olarak tanımlanmış olması bir kenara, bazı şeylerden ne kadar bir haber ve duyarsız olduğumuzu da gösteriyor.

Chardx bunu beğendi.
  19. Troll mü bu?

20. Kime sorduğunu anlayamadım ? Ancak benim mesajım biraz alakasız gözükmüş galiba.
    "Böbreğimi sattım" muhabbeti, bahsedilen TV'nin kullanıcı yorumlarında geçiyor. Hiç komik de değil. Şakası bile olamayacak şeyler var çünkü.
    Ayrıca sitede oraya buraya "böbreğimi satıp bu amfiyi alıcam" şeklinde yazılar yazan biri var. Ona sormak doğru olabilir bu soruyu.

Bu Sayfayı Paylaş