Lg'den 225.000tl Lik Televizyon

Kime sorduğunu anlayamadım ? Ancak benim mesajım biraz alakasız gözükmüş galiba.
"Böbreğimi sattım" muhabbeti, bahsedilen TV'nin kullanıcı yorumlarında geçiyor. Hiç komik de değil. Şakası bile olamayacak şeyler var çünkü.
Ayrıca sitede oraya buraya "böbreğimi satıp bu amfiyi alıcam" şeklinde yazılar yazan biri var. Ona sormak doğru olabilir bu soruyu.
İşte bu yüzden, abartılı tarafı sayesinde şaka olmuyor mu? Şimdi bir arkadaş Zeki Müren repliğini paylaşmış, ben çok değer veriyorum Zeki Müren' e, şakası yapılmaz desem sizce de saçma olmaz mı? Böbrek sorunu çeken birinin yanında, belirli bir samimiyetiniz yoksa evet bu şakayı yapmazsınız. Başka türlü her yerde kim neye inanıyor, neye değer veriyor ve vermiyor bunu kestirmek zor değil mi? Amacım tartışma vs. çıkartmak değil ama bu günlerde 2-3 kişide karşıma çıktı bu gibi bir anlaşmazlık, görüşlerimi belirtmek istedim.

Bu arada o tivide nasıl bir 3d oyun olur, kestiremedim şu an. Bunu alan yiyen de var lan.

Bu ülkede altın klozete yapan insanların alacağı türden alet.
Hocam yalnız tuvaletlerin altın kaplama olması sağlık açısından ciddi öneme sahipmiş. Ayrıca gördüğünüz o tuvaletler komple altından değil sadece sıvı altınla üstleri kaplanıyor, düşünüldüğü gibi çok maaliyetli değil yani :)
Edit: Olayın bir de siyasi boyutu varmış sanırım, onunla ilgili çok bilgim yok. Söylediklerim de ondan bağımsız şeylerdi. Ben bunları kimyager bir tanıdığımdan duyduğum şekliyle aktarmak istedim sadece :)
Edit2: Böyle bir espriyi niye bu kadar ciddi bi mesele haline getirdim ben de bilmiyorum ama maçın gerginliği var şu an üzerimde sanırım ondan oldu :D

Son düzenleme:
Hocam yalnız tuvaletlerin altın kaplama olması sağlık açısından ciddi öneme sahipmiş. Ayrıca gördüğünüz o tuvaletler komple altından değil sadece sıvı altınla üstleri kaplanıyor, düşünüldüğü gibi çok maaliyetli değil yani :)
Edit: Olayın bir de siyasi boyutu varmış sanırım, onunla ilgili çok bilgim yok. Söylediklerim de ondan bağımsız şeylerdi. Ben bunları kimyager bir tanıdığımdan duyduğum şekliyle aktarmak istedim sadece :)
Edit2: Böyle bir espriyi niye bu kadar ciddi bi mesele haline getirdim ben de bilmiyorum ama maçın gerginliği var şu an üzerimde sanırım ondan oldu :D
Öyle bi anlattın ki televizyon siparişini iptal ettim, klozetlere yöneldim.
Altından bi klozet alamasakta, enazından ayakta çöğdürmeye bi gümüş pisuvar taktırabilirim. :D

Sorma hocam ya maçtan oluyor hep bunlar :D Aha Podolski :banghead::banghead:
Neyse o da olmadı bronz bir muslukla idare ederiz :D :D
Ne bizim oynadığımız futbol, nede elimizdekilerin bi çoğu futbolcu, o yüzden oynadığımıza futbol diyip diğer takımlara haksızlık etmeyelim. Yönetim olarak resmen sıçtılar bu yaz boyunca, hemde öyle altın klozete falan değil bildiğin alaturka ya.

Kime sorduğunu anlayamadım ? Ancak benim mesajım biraz alakasız gözükmüş galiba.
"Böbreğimi sattım" muhabbeti, bahsedilen TV'nin kullanıcı yorumlarında geçiyor. Hiç komik de değil. Şakası bile olamayacak şeyler var çünkü.
Ayrıca sitede oraya buraya "böbreğimi satıp bu amfiyi alıcam" şeklinde yazılar yazan biri var. Ona sormak doğru olabilir bu soruyu.

Televizyona dedim troll mü diye.Tamam bunlar çok ucuz şeyler değil ama o fiyat aşırı uçuk göründü bana,troll dedirtti.

Hocam arkadaş muhtemelen ilana sordu ama dediğiniz şeylere katılıyorum. :)

Kutuda yaşıyoruz diyenlerin kastettiği bunun gibi bir şey miydi acaba?

389838f0189d0db670b4598dd3d5c8b8.jpg

Bence bu televizyonu üreten de yurda ithal eden de, tüketiciye tükettirmeye çalışan da, hepsi zincir halinde protesto edilmeli. "Adamın parası var canı neye isterse harcar, sana ne?" Hayır efendim öyle değil. Bu kadar parayı bir tv'ye verebilen insan o gelirini daha alt gelirli insanlarla paylaşmak zorundadır. Ardından ruh sağlığı taramasından geçirilmeli ve rehabilite edilmelidir. Laftan anlamaz mantıksız biri olarak böyle düşünüyorum. Sakın kimse cevap yazmak için bu paragrafı alıntılamasın. Dediğim gibi zira laftan anlamam.

Bence bu televizyonu üreten de yurda ithal eden de, tüketiciye tükettirmeye çalışan da, hepsi zincir halinde protesto edilmeli. "Adamın parası var canı neye isterse harcar, sana ne?" Hayır efendim öyle değil. Bu kadar parayı bir tv'ye verebilen insan o gelirini daha alt gelirli insanlarla paylaşmak zorundadır. Ardından ruh sağlığı taramasından geçirilmeli ve rehabilite edilmelidir. Laftan anlamaz mantıksız biri olarak böyle düşünüyorum. Sakın kimse cevap yazmak için bu paragrafı alıntılamasın. Dediğim gibi zira laftan anlamam.
Ant, sarkastik kısmı hiç anlamamış gibi yapıp es geçiyor ve ciddi ciddi yazıyorum:)
Aslında hem serbest piyasaya inanıp hem de toplumsal adaletsizlikler karşısında vicdanı sızlaması ve buna isyan etmesi mümkün insanın. Türkiye'de söylenecek şey değil bu tabii, çarpılırsın alimallah (çünkü böyle şeyleri sadece iman etmiş sol cenah üyeleri söyleyebilir ya...)
Hatta şöyle bir site bile var (diğer adı "free markets and social justice"):
Bleeding Heart Libertarians
Not: Benim butonlarıma basıp çileden çıkartan şu "böbrek satma" geyiği de tam bu eksene oturdu aslında. Şimdi fark ettim, ilginçtir...

Geri