digitech rp200a kullanımı hakkında bilgi alabilirmiyim??

'Elektro Gitarlar' forumunda zorba tarafından 25 Kasım 2006 tarihinde açılan konu

1. Genelde tonları ayarlarken istediğim gibi parlak,temiz alamıyorum..ayrıca içinde 120 adet ton kaydetme kapasitesi varken...bir türlü 40tan yukarı çıkmıyo...(şuanda sadece 40 farklı ton kaydedebildim..ama farklı ton bulup kaydetmek istediğim zaman daha önce ayarladığım 40 tondan birisi eksiliyor:D)...

+

Mesela kaydetmek istedğim tonun içinde birden fazla efekt var diyelim...(örn:phaser ve tremolo)ikisinide kullanma şansım var mı??
    ayrıca kusra bakmayın çok sordum ama ilk defa processor kullanıorum,daha önce analog kullanmıştım..o yüzden pek bi bilgim yok...

Bilgisi olanların ilgisini bekliorum...:D

2. Ben rp200a kullanmıştım.
    Ton sayısını hatırlamıyorum kesin konuşamam. Ama hatırladığım kadarıyla bir tona istediğin kadar sınırsız efekt ekleyemiyorsun. Eğer eklemek istediğin 2 efekt aynı kategoride ise eklenmiyordu sanırım. Bu yönde bir sıkıntım benim de olmuştu.
    Kitapçığına bakarak ve kurcalayarak çoğu şeyi öğrenebilirsin. Muhtemelen ton sayısı ile ilgili soruna cevap vardır orda. Şimdilik hatırladıklarım bu kadar başka merak ettiğin varsa yardımcı olmaya çalışırım.

3. eyvallah abi verdiğin bilgiler için...

Bu Sayfayı Paylaş