Line 6 Prosesörler Hakkında

'Elektro Gitar Ekipmanı' forumunda Furkann tarafından 18 Eylül 2015 tarihinde açılan konu

 1. Arkadaşlar Line 6 markasının çeşitli prosesörleri var bildiğiniz üzere. Ancak bunların arasındaki fark hakkında pek bilgim yok. Floor Pod ve Floor Pod Plus en düşük modeller diye biliyorum. Sonrasına x3 live, xt live, hd500 vs. çok sayıda model var. Bunlar hakkında kısa bilgi verebilecek var mı? Mesela sıralama nasıldır, hangisi en iyidir en kötüdür gibi..
  Bir de x3 live ve xt live arasındaki fark nedir?
   
  Mustafa İLKER bunu beğendi.
 2. Line 6 dedin mi iyisi V2.0 böbrekten başlar. Onun presetleri gerçekçiliğinden mütevellit benim için altın değerinde. Ama efektleri zayıf. Onun floor dengi yanlış hatırlamıyorsam Floor POD Plus. X3 ile XT Live arasındaki en büyük fark modellenen amfi sayısı. X3 Live'da amfi kabin model sayısı XT'den fazla. Bu X'li serilerde sanırım mikrofonlama modellemeleri de olmalı. Birinde pedal modellemesi fazla olmalı ama hangisi emin değilim. HD serisi son zamanlardaki serileri. Onlar hakkında pek bir bilgim yok.
   
  Furkann bunu beğendi.
 3. Sitesinden baktım da sanırım X serisi eski abi, sitede de bulamadım. v2.0 güzel ama ayakla kontrol edilen bir şey bakıyorum. Bütçe dolayısıyla pod plus alacaktım aslında ama ikinci elde baya ucuz x3 live ve xt live buldum. Onları düşünüyorum da. X3 Live, XT'den üst yani anladığım kadarıyla.
  Bir de bunların pedalları nasıldır? Wah'da memnun eder mi mesela?
   
 4. Hiçbir prosesörün wahı gerçek wahın yerini tutmaz, en azından ben denk gelmedim. İstisnası varsa bilemem.
   
  sami79 bunu beğendi.
Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş