Cep Telefonundan Turkrock.com A Girme Sorunu

'Forum Meydanı' forumunda insanatomystic tarafından 18 Eylül 2015 tarihinde açılan konu

1. Tam olarak bir sorun olmasa da, meramım şu;

Telefondan herhangi bir siteye girdiğimde genellikle, mobil sürüm değil de masaüstü sürümünü görüntülemeyi tercih ediyorum. Ancak turkrock.com da bunu yapamıyorum. Var mıdır bir yolu?

2. Opera tarayıcı kullanın, ayarlarda masaüstü bilgisayar gibi açma olayı vardı. Her sitede çalışır zannımca, burada da.

3. Android icin konusuyorum:
    Bazi tarayicilarda "agent" ya da "profil" gibi bir ayar olur. Oradan desktop veya esdegerini secebilirsiniz. Boylece tarayiciniz da telefondan degil bilgisayardan giriyormus gibi davranir. Bu konuda Dolphin Browser veya Opera'yi onerebilirim (Not: Root yetkisi gerekiyor mu bilmiyorum. Ben hep root'layip kullandigim icin... :) )

4. Belirtmeyi unutmuşum :)

Windows Phone 8.1

Nokia lumia 1520

Kullanıyorum

5. Abi ben düşünüyorum bu forumda program yazabilecek kişiler vardır bizim foruma bir program yapsak her şeye rahat rahat ulaşsak

insanatomystic bunu beğendi.
  6. O.2.

O.2.

488
    544
    4,656
    ben şu üstteki videoların bir kaç saniye geç gelmesi olayına gıcığım, tam bi konuya tıklıyorum hoop, video açılıyor :)

7. Sırf o olay yüzünden daha sabırlı bir insan olmayı öğrendim ben. Bence kasıtlı yapılmış o :D

replicant, CAJEMIR, antbalci ve 2 kişi daha bunu beğendi.
  8. Akıllı telefon kullanıyorsanız tapatalk kullanabilirsiniz, çok kullanışlı.

9. O.2.

O.2.

488
    544
    4,656
    bende de etkisi var, insan telefonu yere yapıştırmaya kıyamıyor :D

10. Üstad ben de mobil giremeyince kafayı yiyorum.

11. Doğru diyorsun da, Mobil sürümde bir takım eksiklikler var. Mesela fotoğraf yükleyemiyorum.

HmzGkgz bunu beğendi.
  12. Dosya Yükle'den yapınca oluyor abi. Yalnız biraz beklemek gerekiyor, mobilde sıkıntılar var dediğin gibi.

Zengin Muhendis bunu beğendi.
  13. Ali selamlar,
    Furkan'ın da dediği gibi dosya yükleye basıp fotoğrafı seçiyorsun. O sırada yükleme yapıyor ancak yüklediğine dair hiç bir şey görmüyorsun. Biraz bekledikten sonra altta çıkıyor yüklediğin fotoğraf.

14. Aynen ya büyük sorun cep telefonlarına kapatılmalı bu site evde olmasam bile saat başı girip bi dolanıyorum sitede :D

HmzGkgz bunu beğendi.
  15. mobilin buglarına dönüyor başlık ama ben de mesela ana sayfadan satılıklara geçip bi başlığa tıklayıp geri gidince satılık sekmesine dönmemesine gıcık oluyorum biraz.. biraz ama sadece :)

16. Ho
    Hocam, yapıyorum aynen öyle, küçük bir pencere açılıyor ve istediğim fotoğrafı seçiyorum browse yazan tuşa basarak. Ama o kadar. O fotoğrafı mesaja yerleştirmek için bir tuş yok. O küçük pencerede sadece browse ve kapat tuşları var.

17. Forumlar için tapatalk da güzel bir seçenek.

18. image.png
    Benim bu şekilde oluyor. Tam resim ya da tırnak resim olarak seçebiliyorum daha sonra.

19. replicant

replicant admin

905
    122
    1,156
    Resim yüklemede ben de bir soruna rastlamadım. Bu arada sitenin mobil veya masaüstü şeklinde ayrı sürümleri yok. Mobilden de masaüstünden de aynı sürümü görüntülüyorsunuz.

Bu Sayfayı Paylaş