İstanbul Hayalbaz Prog/psychedelic Rock Grubuna Baterist Ve Basist Aranıyor

'Eleman/Grup Arayanlar' forumunda pfechoes tarafından 19 Eylül 2015 tarihinde açılan konu

 1. Herkese slm;
  Belki daha önceden dinlemiş olabilirsiniz, youtube ve facebook sayfamızı da paylaşmaya çalışacağım. Ani bir kararla gruptan çıkan solist ve bateristimiz nedeniyle dağılmakta olan grubumuzun basisti de yerine birisinin bulunması halinde çıkmayı planlamaktadır. Şu anda shaft / kadıköyde halen bekleniyor ve isteniyoruz.. Grubun kendi çizgisinin getirdiği belirli bir dinleyici kitlesine sahibiz dolayısıyla grubu dağıtmama açıkçası menajerimiz tarafından şiddetle karşı çıkılmış hatta 22 Ekime konser tarihi de verilmiştir.
  Başlangıç olarak cover yapıyoruz ve kendi şarkılarımız yeni gelecek elemanlarla birlikte kayda girecek. Önceliğim daha doğrusu olmazsa olmazlarım para kaygısı olmayan, 70ler prog rock dinleyen ve bu yönde ilerlemek isteyen insanlardır. İyi çalabilme gibi egolara takılmayın. BU müzik türü ile yürümek isteyen insanlara kapımız açık..
  Repertuarımızı en azından şimdilik konsere dek çalabilen bir düzeyde olunması zamanın kısıtlı olması nedeniyle önemli.. Sizden haber bekliyorum.
  Adım Utkan Tiyekli
  Tel: 05320653668
  Repertuarda ön planda olanlar:
  Camel Nİmrodel/white rider
  never let go
  lady fantasy
  pink floyd
  Shine on you crazy diamond;
  the wall (in the fleshten itibaren)
  have a cigar
  ELP from the beginning
  king crimson Epitaph vb.

  Sanırım istediğim türü anlatabilmişimdir repertuar ile... Long live rockn roll..!
   
 2. Selam arkadaslar Caner ben. Gruba gitar&vokal olarak yeni katildim. Hayalbaz grubu elemanlari, bir suredir aktif muzik yapmayan ve bu yuzden "uzak kalmis" olan bana gerek muzikal vizyonlari, gerek bu muzige olan tutkulari, ve gerek bana olan yaklasimlariyla yeniden bu isi yapmak icin gerekli motivasyonu verdi kisa surede. Cok keyifli bir setlistle ve eklenecek olan bestelerimizle cok saglam geliyoruz. Aramiza katilacak arkadas(lar)a simdiden hosgeldin(iz) diyorum!
   
 3.  
 4. Herkese teşekkürler iyi bir ekiple yola devam.. hayalbaz tekrar perdesinde
   
 5. Davulcu arayisiniz devam ediyor mu?
   
 6.  

Bu Sayfayı Paylaş