G System Ile Marshall Jvm410h Amp Switching

Selamlar, yakın zamanda jvm410h alma düşüncem var. Kafama takılan bir soru var, acaba jvm in footswitch çıkışını g systemin amp switch çıkışına bağlasam g system üzerinden amfinin kanallarını kontrol edebilirmiyim. Bu işlem jvm in midi bağlantılarıyla yapılabiliyor ancak g systemin midi outputu dolu, h9 ve m5 bağlı. Marshallın 5 switchli footswitchi ile mono kablo bağlanarak yapılabiliyor. Ama g systemde bu işler mi. Çünkü g system normalde bunun için stereo kablo kullanıyor. Ben orda şüpelendim. Deneyen arkadaşlar var ise yardımcı olursanız sevinirim.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Onu tutçam işte ama jvm den vazgeçtim. Birkaç forumda sadece midi girişinden kontrol edilebildiği ile ilgili yazılar okudum. Laney ironheart a göz kırpıyorum şu an.

Selamlar g system ile çok fonksiyonlu şekilde hemen hemen her amfinin kanalı vs değiştirilebilyor. Hatta mark5 25 in clean kanalındaki crunch-clean geçişi bile yapılabiliyor(normalde kendi footswitchi ile yapılamıyor).

kayaus06, post: 1019573, member: 102165"]Amaaaan! Sakın :D Bende vardı, elimden çıkartabilmek için sahibindenin yarısına takas mesajı attım
Selamlar g system ile çok fonksiyonlu şekilde hemen hemen her amfinin kanalı vs değiştirilebilyor. Hatta mark5 25 in clean kanalındaki crunch-clean geçişi bile yapılabiliyor(normalde kendi footswitchi ile yapılamıyor).
Jvm410h nin manualinde okuduğum kadarıyla footswitch
girişinin sadece 6 switchli olan kendi ffootswitch tanıdığını ve desteklemeyen başka footswitchlerin etkisiolmayacağını ve görmezlikten gelineceğini yazmış. Ondan vazgeçtim.

Yani çok yönlü bir amfi değil. Clean çok kalitesiz. Reverb desen :s . Drive da da gain tam 12 deyken güzel sesler alıyordum. Bu fiyatlara kadar çıktıysan hocam daha güzel şeyler bulursun :D ben de Jack Thammarat kullanıyor diye aldım ama öyle yürümüyor malesef işler :)

Yani çok yönlü bir amfi değil. Clean çok kalitesiz. Reverb desen :s . Drive da da gain tam 12 deyken güzel sesler alıyordum. Bu fiyatlara kadar çıktıysan hocam daha güzel şeyler bulursun :D ben de Jack Thammarat kullanıyor diye aldım ama öyle yürümüyor malesef işler :)
Hadi yaw uyardığın için çok saol. Bu makina müzikte var bir tane acaba o seninki miydi?

Geri