Tc Electronic Hall Of Fame Reverb Vs T2 Hangisi Sizce

tc'nin sitesinden alıntı:
"T2 Reverb is compatible with all Hall Of Fame Reverb TonePrints"
Ambient işlerle uğraştığım için T2 almıştım... TonePrint kısmına hall of fame presetleri yükleyebiliyorsunuz...
kısaca farkları, fabrikasyon presetleri...

5 sene RV5'ten sonra HOF kullandim, yeni amfimin reverbi sevdiğim ayarda oldugu icin sattim ama cok memnundum. Steve Vai'nin toneprintine asik olup almistim hic de pisman olmadim. Uzerinde church modunda fantezi isler yapiliyordu baya.

HOF klasik reverb ihtiyaçları için dizayn edilmiştir. T2 Ambient ve fantezi işleri için.

İhtiyacınız nedir? rockn'roll, blues, pop , rock, 60's-70's çalıyorsanız HOF
Radiodead, muse, chillout, tipi enteresan işler için T2

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Biraz derin müziklere kayabiliriz de t2'nin 5 6 videosunu izledim çok hoşuma gitti parlaklığı falan ama ambient dışında diğer işlerde de yarar değil mi?
Benim için şu an iki eksisi var ikinci ele düşmemiş ve fiyatı biraz daha pahalı.Teşekkür ederim yardımlarınız için.

t2 üzerinde hazır presetlerle gelen bir pedal. yani önceden oluşturulmuş belli tonlara sadece parametre boyutunda müdahale ediyorsunuz. tek başına reverb pedalı olarak düşünmemek lazım. toneprint üzerinden tek bir tuş kımınıa Hof özellikleri atayabiliyorsunuz ama tek başına Hof reverb olayına müdahale etmek açısından daha kullanışlı.

HOF klasik reverb ihtiyaçları için dizayn edilmiştir. T2 Ambient ve fantezi işleri için.

İhtiyacınız nedir? rockn'roll, blues, pop , rock, 60's-70's çalıyorsanız HOF
Radiodead, muse, chillout, tipi enteresan işler için T2

Güzel özet olmuş. Bir süre T2 kullandım ve özellikle ambient gibi işlerle uğraşıyorsanız muazzam bir cihaz. Tabi ki tarz klasmanına soktuğumuz da bana sorarsanız ambient, chillout, daha deneysel tarzlar için Strymon Bluesky gibi daha farklı alternatiflerle kıyaslanmalı. Başka tarzlar için HOF son derece doyurucu bir cihaz bence.

Geri