Ses Kartı Tavsiyesi Vol 12312312

Başlığı değiştirdim ses kartı önerisi olarak. Öncelikle focusrite 2i2 nasıldır. Düşük gainde bile clipping sorunu var diyenler olmuş doğru mudur. Bu fiyatlarda güzel bir kart önerebilir misiniz? Hem kayıt hemde lambalı kafa amfiden load boxa ordan kabin simülatörüne ordanda ses kartına girecem.

Son düzenleme:
Uzun sure kullandım. VIA chipsetli bir firewire kartla kullanmama rağmen büyük problemler yaratmadı. Basit ev uygulamalarında gayet yeterli olur. Ancak çok esnek bir kart değil.

3 sene kullandım hiç sorun çıkarmadı. Geyet stabil bir alet. Ev kullanımı için gayet uygun. Ama firewire olması bence sıkıntı. Firmalar yavaş yavaş firewire olayını laptop bilgisayarlarda terk ediyor. Masaüstü kullanıcısı iseniz teksas inst. Chipsetli bir firewire kat ile çok temiz kullanabilirsiniz.

3 sene kullandım hiç sorun çıkarmadı. Geyet stabil bir alet. Ev kullanımı için gayet uygun. Ama firewire olması bence sıkıntı. Firmalar yavaş yavaş firewire olayını laptop bilgisayarlarda terk ediyor. Masaüstü kullanıcısı iseniz teksas inst. Chipsetli bir firewire kat ile çok temiz kullanabilirsiniz.

Deme Şükrü. Laptoplarda sorunlu çıkarabiliyor mu alet? Ah dertli başım aaah!

• Konu Sahibi Konu Sahibi
60 TL'de ti chipsete versem oluyor 210 tl. 90 koysam focusrite alırım 2. el. Bilemedim fiyat cazipliği şuan kalmadı gibi ya. Ucuz 2. el ev mikseri önerebilecek var mı? Mesela behringer xeny 802 iyi midir? Gerçi ilerde kayıt için her türlü ses kartı alacam miksere para vermekte hata olabilir. Bilemedim. Benim mikserim bozuldu eskinden ona giriyordum kabin simulatörünü taş gibi saound alıyordum ama o iyi bir mikserdi.

Başlığı değiştirdim ses kartı önerisi olarak. Öncelikle focusrite 2i2 nasıldır. Düşük gainde bile clipping sorunu var diyenler olmuş doğru mudur. Bu fiyatlarda güzel bir kart önerebilir misiniz? Hem kayıt hemde lambalı kafa amfiden load boxa ordan kabin simülatörüne ordanda ses kartına girecem.

Son düzenleme:
Sen şimdi başlığı böyle değiştirdin de yukarda verdiğimiz yorumların hepsini sanki focusrite 2i2 için vermişiz gibi kaldık. Yarın birgün bu başlığı gören biri bizi deli sanacak. Usb ses kartına firewire muhamelesi yapmışız diye. :ROFLMAO:

2i2 güzel karttır, preamp ve converter'ları sınıfının üstünde performansa sahiptir, oldukça stabil driver'ları vardır. 2 yıl kullandım ve memnundum, tavsiye ederim.

Tamam güzel kartta clipping sorunu var diyorlar düşük gainde bile doğru mudur? Yoksa onlar bişeyi mi yanlış yapmış. Hatta burda da biri başlık açmıştı.

Geri