Amerikada Tanıdığınız Varsa Kaçırmayın. Son Saatler...

'Forum Meydanı' forumunda themosthated tarafından 30 Eylül 2015 tarihinde açılan konu

1. Selam arkadaşlar. Sweetwater.com schecter gitarlarda çok fena bir indirime girmiş. Oranın saati gece 12'yi gösterdiğinde kampanya bitecek. Ben biraz önce aldım gitarımı. Solak oluduğum için bulmaıyordum Türkiye'de istediğim gibi bir model. Link vereyim ben kaldırmak gerekirse kaldırılır. Aldığım gitar:
    Schecter Blackjack A-6 w/Floyd Rose, Left-Handed - Gloss Black, w/Sustaniac
    Hem solak hem sustaniac hem schecter ve 500 dolar :) Hayırlısı olsun inşallah.

2. İnsan en azından üç beş gün öncesinden haber eder yahu :)
    Şaka bir yana, zaman zaman çeşitli sitelerde çeşitli isimlerle indirim, kampanya olur. Üyelik ve abonelik alanlara da önceden haber verilir. Kaçırmayınız efendim.

3. Ben de 3 saat önce öğrendim. Yıllardır aramadığım bir arkadaşımın orada olduğunu hatırlayıp rica ettim. Sağolsun kırmadı. Keşke erken haberim olsaydı :S

4. Canim cekti yahu. Nerde Amerika'da arkadas..

5. Washington DC. Amerika içi kargo bedava bu arada. Gitarın fiyatı ne kadarsa sadece onu ödüyorsunuz.

6. Benimki takılmaca idi sadece. İyi niyetinizden şüphem yok :)

7. Ebay'de ki açık arttırmalarda bazen çok fena fiyatlarda makul bitiyor.
    Hiç buralara katılan veya tecrübesi olan ya da böyle işlere vesile olan var mı acep ?

8. Konudaki ilk cümleyi okur musun?

9. iyi aksamlar
    neymiş hocam konudaki cümlen?

Son düzenleme: 30 Eylül 2015
  10.  
  11. @aumit

insanatomystic bunu beğendi.
  12. aa evet şimdi gördüm :) genel fiyatlara bakınca ucuz bir site olmadığı belli..haklısın hocam shecter iyidir ;)

13. Gibson offical den baktım historic in önüne true eklemişler ve fiyatı 6.900$ bu seri farklı olabilir.. fakat normal std 4.700$,zam yapmışlar inceden..hocam replica olurmu yaw :)

14. diabolique

diabolique Forum Yöneticisi

1,415
    790
    2,705
  15. evet evet şimdi farkettim özür..

16. diabolique

diabolique Forum Yöneticisi

1,415
    790
    2,705
    Cok pardon ben yazarken diger arkadaslar da yazmislar, mobilde oldugum icin goremedim.

Bi banshee 7 telli dikkat cekici. O da kargosuyla vergisiyle i-ih.

17. Pes ettim Schecter'de var indirim demekten :) Daha da yazmıyorum. Yazan da suç. Kendiniz araştırın artıkın :)
    Sweetwater's Year End Deals!

Asr.Rh bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş