DeathinatioN (Thrash- Speed Metal) İst.

l_1656f879dc968eaf117eb67c6f959c66.jpg

2005 ortalarında kurulmuşuzdur.
Thrash metali Türkiye'ye, amcalarımıza, teyzelerimize, yengelerimize sevdirmek için çalışmaktayız.
Thrash metali, metali, korkulacak birşey değilde nefes açıcı, kansere iyi gelen, romatizmalarınızı geçirecek, baş ağrısına birebir, grip-öksürük vs. hastalıklarda yatakta istirahat sırasında dinlenirse canlılık kanlılık getiren, ateşli hastalıklarda antibiyotik etkisi gösteren bir ilaç neviinde tanıtmak istiyoruz. Thrash'in serum etkisi yaptığını.... vs. bokunu çıkartmayalım:p
Kısacası Türkiye'nin metalle alakası üst düzeye çekmek için çalışan insanlarız.
Şu anda tekrar kayıt aşamasına geçiyoruz, kayıtlarımız, kalitemiz buralarda olucak yakında, beste çalışmalarına azar azar başladık, güzel besteler yolda.

Gitar - Vokal : Reha Ahmetzade
Gitar : İbrahim Yılmaz
Bas : Ersin Şeker (The Capricorn)
Davul : Volkan Ada
www.deathination.com

Deathination ADA Ses ile çalışmaktadır.
ADA Ses - www.myspace.com/adases
l_588b244b41a745c88310460aec6ca8c2.jpg

Şimdilik kendi bestelerimiz de dahil sadece sanal ortamda bir MegaCovers Demomuz bulunmakta:

945_1182088671.jpg

-Symphony Of Destruction
-Dread & Fugitive Mind
-Never Walk Alone 2007
-Kill The King

Ayrıca link: www.deathination.com-myspace
Demolar yayında!!!
Vur Emri ve Kabus!
Diger parçalar için:
Alternatif Link:
www.deathination.rockmekan.com

Yaklaşan Etkinlikler:
Kayıt.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
kayıt sırası aksilikleri:)
Gecenin 4 unde vokalin baagıramaması:) tuşe-ton kaybı:)
Davulları biradaha çalamama şansı:( saatin ilerlemesi:)
American jacksonları hala elimizde olmaması, bu kayıtı hindistan jacksonla yapmamız:)
ama yinede birşeyler sunabildk sanırım:)

• Konu Sahibi Konu Sahibi
hayır arkadaşlar, kendi söleyiş tarzında yapiyor butun parçaları ztn,
sesini benzetmeye çalişmio, cover bunlar, yorum yani o şekilde bakın olaya;)
saolun bu arada yorumlar için:)

Bu konsere gelmeye çalışacağım zaman bulursam. Doğrusunu söylemek gerekirse playlist biraz rutin geldi; ayrıca besteleriniz varsa ve paylaşıma açtıysanız onları da dinlemek isterim.

Playlist hakkındaki rutinlik yorumumda Impaler, Agent Orange ve Hit the Lights'ı ayrı tutmak isterim. Bunlar gerçekten ağız sulandırıcı ve beni direkt olarak çeken parçalar, sizden başkasında görmemiştim. Ama o denli fazla Megadeth olması ve kendine Thrash Metal kılıfını biçen bir grubun Sepultura'dan Beneath the Remains gibi bir albümden şarkı seçmek varken Bloody Roots'u çalması eksiler olarak çarptı gözüme.

Ha bu arada, Thrash Metal bence söylediğinizin aksine korkulacak bir şeydir. Geniş kitlelerin işlerine gelmeyen gerçeklerin suratlarında patladığı bir müzikten bence muhattap alınan herkes korkmalı diyorum.

Başarılar diliyorum.. : )

evet kaçırmasın kimse!
Süper bir Thrash gecesi olacak!
Nsk grubu da bizimle çıkamayacak sanırsam, Yerine yeni gelen grubla birlikte afişleri en kısa zamanda güncelleceğim! B)

Hocam sizde Thrash/Speed adına pek bir şey göremedim ama Türkçe kayıtlarınızı yarım saattir durmaksızın dinliyorum şu an; gayet keyifli ve oturaklı bir sounda sahip olan taş gibi bir Türkçe Heavy Metal çıktı karşıma, oldukça sevindim. Yemin ediyorum kulaklarım özlemiş böylesine bir soundda Türkçe sözleri.

Yahu ev kayıdı yazıyor yanda, vallahi helal olsun demek istedim şu titizliğinize. Şu alemde kayıt konusunda tanıdığım en titiz adam Murad Erdoğdu'dur, ama sizin de anlaşılan ondan aşağı kalır yanınız yok. Gitar tonu, davulların ve bass gitarın tonu, vokalin rengi..

Bol keseden tebrikler, aynen devam..

Saolasın, kardeş.
aslında tarzımız buraya yazdıktan sonra biraz değişime ugradı özellikle bestelerimizde. Heavy'e kaydık ve guzel de oldu kanımızca.
Murad bizim yakın dostumuzdur, sagolsun ondan cok sey ogrendim :)

bestelerimizi begenmen guzel, bundan sonra hep böyle bestelerle karışınızda olacagız.
yakındır demo, kilp, album vs. :)

sert kalın ;)

Geri