Antalyada Amfi Deneyebiliceğim Dükkan

'Müzik Endüstrisi' forumunda SLASH123 tarafından 6 Ekim 2015 tarihinde açılan konu

1. Antalya iline yeni taşındım..Burada marshall dsl,blackstar stage tarzı orta ve üst seviye amfileri deneyip satın alabiliceğim mekan var mıdır ? Benim Bildiğim kadarıyla selekler çarşısı var.ordada düşük sınıf amfiler ve şişirilmiş fiyatlar var.

2. Lara Eski Dedeman otel tarafında Dore'nin büyük güzel bir mağazası var, bir şansını dene bence.. Şirinyalı Mah.İsmet Gökçen Caddesi..

3. Bu arada söylemeyi unuttum kusura bakma.. Antalya'ya hoş geldin ..

SLASH123 bunu beğendi.
  4. Hoşbulduk :) Bahsettiğiniz yere en kısa zamanda uğramaya çalışıcam.Teşekkürler.

5. bosso

bosso

3
    1
    56
    ışıklar caddesinde cender otelin karşısında zuhal müzik açıldı 7 ay oldu açılalı . istediğin amfiyi istediğin gitarla deneyebilirsin:)

SLASH123 bunu beğendi.
  6. jack

jack

44
    6
    156
    ooo antalyadan baya varmıs :)

7. Biraz daha ilerisinde Dore Müzik var. Adres Şirinyalı, İsmet Gökşen Cd. 71 A, 07160 Muratpaşa/Antalya Telefon: (0242) 316 54 50

8. @delfin müzik, orta yı bilmiyorum ama üst seviye birşeyler bulabileceğiniz bir yer, orhan abi ile iletişime geçmekte fayda var..

delfin müzik bunu beğendi.
  9. EMM

EMM

732
    834
    4,556
    1 yıl önceki başlığı neden...

10. Valla ya hu niye hortlamış bu başlık.. bende bakmadan cevap verdim birde :confused:

Bu Sayfayı Paylaş