Prosesörünü Göster Ey Türkrockçı!! :)

'Elektro Gitar Ekipmanı' forumunda Furkann tarafından 6 Ekim 2015 tarihinde açılan konu

1. Gitarını, amfini, ekipmanını ve hatta pedalını göster'den sonra bir de bu olsun dedim :)
    Şimdi "Görmemişin prosesörü olmuş ..." gibi olacak ama :D Dün aldığım Line 6 Pod X3 ile ben başlayayım, devamı gelir umarım :)

IMG_20151006_103744.jpg IMG_20151006_103819.jpg IMG_20151006_103828.jpg IMG_20151006_103724.jpg

Ekli dosyalar:

2. Bu başlık iyi olmuş. (Tabi ki eleştirenler de olacaktır...) Özellikle benim gibi geceleri çalışma yapabilenler için processor'ler vazgeçilmez aletlerdir.

3. Kesinlikle. Aletle ilgili bir şey yazmadım pek ama dün gece -mecburen- kulaklıkla denedim. 50 liralık kulakiçi Philips kulaklığımla bile muhteşem ses veriyor.
    Ama çok fazla ayar var hala çoğu şeyi çözemedim :D

4. Boss DS-1 de sayılıyor mu? :) @Furkann

Furkann bunu beğendi.
  5. Pedalını Göster başlığı vardı hocam, ama ne olursan ol yine gel diyorum ben yine de :D

HmzGkgz bunu beğendi.
  6. Şimdi çıkıp biri axe fx2 gösterecek konu kapanacak direkt :D

7. Irig Hd + Blueboard şu ana kadar sahip olduğum en pratik ve fiyat/performans açısından en başarılı ürün.

10731066_10152498391163404_1252007678423720848_n.jpg

8. Zamanla çözersin acele etme. :) Ben de 4 tane daha processor olsa da vaz geçemediğim bir alet.:D

hipertansiyon bunu beğendi.
  9. Arkadaşa pod'u ben sattım neden sattığımı buradan anlayabilirsiniz :)

Ekli dosyalar:

ktlcn bunu beğendi.
  10. Furkan. Kapat başlığı, kapat! :joyful:

Mustafa İLKER bunu beğendi.
  11. Kutay_ ve ktlcn bunu beğendi.
  12. ARKADAŞLAR ANALOG'A GEÇİN :D Siz de bizden olun buyrun.

HmzGkgz bunu beğendi.
  13. Analog çok sinir yapıyor diyorlar. :p

firatozeler bunu beğendi.
  14. İlla bir yere geçmek mi lazım. En güzeli her ikisini de kullanmak. :)

Kutay_ bunu beğendi.
  15. prosesör organik değil arkadaşlar buyrun analog'a geçin size güzel pedallar satayım :D

16. Ahaha :D Abi amaç yarıştırmak değil sonuçta, gitar başlığında Cort X serisi de oluyor Amerikan Fender, Gibson da :)

devastator bunu beğendi.
  17. Benim de bir Cort X 2'm olsa.

18. (Soran olursa prosesör dersin, kim bilcek)

Furkann bunu beğendi.
  19. Hocam bu nedir? :)

20. Prosesörü olmayan gencin, kendini avutma çabası diyelim.
    Yeni nesil buna bias diyor, guitar rig diyor, amplitude diyor, diyor işte bişiler. :D

Bu Sayfayı Paylaş