Thrashfire(old school thrash)-ankara

'Sanatçı ve Gruplar' forumunda SLAYERKAN tarafından 30 Kasım 2006 tarihinde açılan konu

1. Thrashfire 2006 Ekim ayında Bas Gitarda ERKAN PINARBAŞI ve Gitarda ONURCAN SONCUL tarafından kuruldu… Daha sonra Davula CAN SELMAN, Vokale ŞEREF UMUT ve diğer Gitara ORCAN EKER'in girmesiyle grup tam halini aldı. Kasım ayında çalışmalara başlayan grup 2 konser verdi… Daha sonra Orcan'ın gruba yeterli ilgi gösterememesinden dolayı grupça alınan ortak kararla Orcan gruptan ayrıldı ve yerine BURAK TAVUS geldi , grup şimdiki kadrosunu oluşturdu ve bu kadroyla birçok konser verdi ; en önemlisi 2 şarkılık promo kayıt yaptı. Grubun bestelerinin türü Old School Thrash Metal olmakla beraber grup 80lerin Thrash Metal ruhunu yaşatmaya çalışmaktadır... Şu an grup hızla çalışmalarına devam etmektedir...

VOKAL: ŞEREF UMUT
    GİTAR: ONURCAN SONCUL
    GİTAR: BURAK TAVUS
    BAS GİTAR: ERKAN PINARBAŞI
    DAVUL: CAN SELMAN

Kayıtlarımıza www.myspace.com/thrashfire sitesinden ulaşabilirsiniz...

2. [​IMG]

10 ARALIK taki konserimize herkesi bekliyoruz..

3. vay canınızı yirim lan 10 unda kesin orda olucaz yardırın gayrı aq

4. canınızı yirim devam koçlar devam sizi hep desteklicez beraber iyi işler yapcaz inşallah.konserde başarılar.coşturcaz inşallah.

5. Başarılar yavrularım.Konserde en öndeyim :p .Görüşürüz.

6. Annihilator coverı var diyin konserde.

7. konserde en önde olucam biliyosunuz sahneye cıkıcagınız anı sabırsızlıkla bekliyorum ayrıca bi ara playlist e MEGADETH koymazsanız ayıp edersiniz:)

8. Olmamı annihilator :D sen yeter kı gel konsere :D

9. gelmiş bil.ben seni hatırladım rock stationdan.

10. olmamı siz isteyin yeter

11. Kardeşlerim bnde sizin cıkısınızı bekliodum başarılar inşallah birlikte konserler werrirz.bu arada can sana dave dieblrmiim pek farkınız yokta

12. Ooo, çaldığınız gruplar lezizmiş. İzlemek lazım bir. 10 Aralık'ta orada olacağımdır.

13. yok diemezsin o 1 numara beni onla bir tutup saygısızlık etme :taptim ben ona

14. Ya ben dayanamorum yazıcam walla bu konserde bıraz az parca calıcaz ama napalım bundan sonraki konsere çoğaltırız artık...
    Slayer - War Ensemble
    Slayer - Angel of Death
    Kreator - Impossible Brutality
    Kreator - Phobia
    Overkill - Coma
    Annihilator - King of the Kill

Bidahaki konsere Sepultura Testament ve Destruction da ekliicez inşallah..

15. megadeth dedim ipleyen olmadı neyse sktretin ölesine konusuyom iste yine de basarılar

16. kafalar kopacak anlaşıldı :D

17. Burak canını yirim senin senin için daha sora repertuara bi megadeth ekleriz merak etme :D

18. arkadaşın kusuruna bakmayın slayer black magic i unutmuş oda var :D

19. İşallah güzel konser olucak

Konserin PlayList bu:
    Slayer-BlackMagic
    Slayer - War Ensemble
    Slayer - Angel of Death
    Kreator - Impossible Brutality
    Kreator - Phobia
    Overkill - Coma
    Annihilator - King of the Kill

Ek olarak Testament - Sepultura - Destruction da var...

20. testament sepultura ve destruction diğer konserlerde çalıcaz işallah..

Bu Sayfayı Paylaş