Thrashfire(old school thrash)-ankara

Konserimize saatler kaldı hatırlatmak isterim su an afişi tekrar koyucak vaktim yok o yuzden sadece yazıyorum saat 14.00 da Melek Rock Barda.. (Mywayin yanı) Gelmek isteyen herkezi bekliyoruz...

bugunku konserde bitane hatun vardi kot yelek giymisti arkasinda exhorder vardi. ankaranin en thrashci kizdi valla helal olsun bu ara guzel caldiniz tebrikler.

thrashfire bugün bekledigimden cok daha ii bi performans sergiledi hepinizi kutluyorum süperdiniz sadece angel of death birazcık yavastı o kadar ama o sarkının davul solosunda candan cok ben heycanlandım heralde ufak tefek aksaklıklar her konserde olur canınzı sıkmayın ilk konser icin gayet iiydi basarılarınızın devamını diliyorum her zaman yanınızdayım ve konserlerde en öndeyim bundan kuskunuz olmasın gzl bi konser yasattıgınız icin hepinizi tebrik ediyorum THRASH TIL DEATH!!!!!!!!!

teşekkürler sayko!

5 tane studio yaptık e çaldığımız şarkılarda hiçte yabana atılıcak gibi değil...

3 saat uyuduk 2 saat sttudio ya girdik konserden önce yorulduk....

İlk konser için iyiydi bence fena değildi....Zaten şu Cover parçalara bi kaç tane daha ekliyip adam gibi çaldıktan sonra beste işine geçiyoruz...

Konsere gelen herkese teşekkürler!....

_mechanix_ demiş ki:
thrashfire bugün bekledigimden cok daha ii bi performans sergiledi hepinizi kutluyorum süperdiniz sadece angel of death birazcık yavastı o kadar ama o sarkının davul solosunda candan cok ben heycanlandım heralde ufak tefek aksaklıklar her konserde olur canınzı sıkmayın ilk konser icin gayet iiydi basarılarınızın devamını diliyorum her zaman yanınızdayım ve konserlerde en öndeyim bundan kuskunuz olmasın gzl bi konser yasattıgınız icin hepinizi tebrik ediyorum THRASH TIL DEATH!!!!!!!!!

saolasın kardeşim, sensiz zaten olmazdı mertersiz de olmazdı sana meretere ayrıca, bizi izlemeye gelen ve destekleyen herkese çok teşekkür ediorum. bundan soraki konserlerede daha ii çalışıp sizin karşınıza daha sağlam çıkıcaz :twisted:

THRASH METAAAAAALLL!!!

re

Konsere gelen herkese teşekkür ederiz.Elimizden geleni yaptık,boyunlarınızı ağrıtabildiysek ne mutlu bize.

THRASH TILL DEATH!!! :twisted:

Bence baya bi talihsizlikler oldu bence ben butun konser boyunca kendimi duymadan caldım ama genede ilk konserde olsa elimizden gelenı yaptık eger gerçekten begendiyseniz ne mutlu bize.. Ayrıca her türlü eleştirinize acığız eğer gorduunuz eksıklıkler warsa cekınmeden söylerseniz seviniiriz bizde böylece eksiklerimizi kapatmak için uğraşırız ve ayrıca bidahaki konsere daha saglam gelicez inşallah...
THRASH TILL DEATH!!!

Teşekkürler özer sizdede o twin sorunu olmasa ne güzel gidiyordu...Tam ısınmıştım hellCome da falan

tam kopartıcaktım olan oldu neyse artık boşverin...

Eleştiriye açığız...

THRASH TILL DEATH!!!

Arkadaşlar hepiniz harikaydınız,teknik aksaklık olur vb insani aksaklık çokta olmadı bana göre onlarda olur,insan hata yapmak için yaratılmıştır...
Helâl!..
Süperdi,Şeref ise sahnede tekken hakkat yardırıyo ben yanımdayken annamıom aynı sahnede :D...

evet dünkü konser geldi geçti, repertuardaki tüm şarkıları tam olarak bitirmiştik konserde de elimizden geleni yaptık ama hatalar oldu.
Hataları sayarsak; phobia ile coma'da şeref gitardan biraz farklı gitti ama sonradan toparladı, coma'nın introsunda zaten ben heyecanlandım yanlış notalara vurdum bir kaç kez, black magic'in sonlarına doğru şeref sözlere girmedi girmesini bekledim orda ikimiz anlaşamayınca solo biraz kaçtı bende allah ne verdiyse girdim soloya :D onurcan'ın gitarını da duymayınca absürd bi solo oldu. war ensemble'ın ortasında orada görevli arkadaş sağolsun bize bira getirdi ama bırakıp giderken benim distortion'ın adaptörünü çıkardı ve şarkıyı baştan almak zorunda kaldık. angel of death'in sololarında da ben onurcan'ın gitarını duymadığım için biraz karışıklık çıktı tam olarak yaptık mı yapamadık mı anlayamadım, can angel of death'in sonunda sanırım yorulduğu için twini istediği gibi yapamadı. impossible brutality ile king of the kill'de bi sorun yoktu sanıyorum.
Evet ilk konserimiz böyle geçti gelipte destekleyen herkese teşekkür ederiz bir dahaki konsere daha sağlam çıkıcaz inşallah ayrıca ground zero ve impulse da tek kelimeyle harikaydı onlarla aynı sahneyi paylasmak bizim için şerefti.

benim girememin sebebi Black magic de monitörden ses alamam dı.... Bide en olmadı benim gireceğim yerde sen kafanı öne atıcaktın orcan sen paso kafa salladın olum :D

Phobia da farkettim.Comada sorun yoktu fazla ben doru metronomda gittim çünkü çok baktım o şarkıya siz yavaş gitmiş olabilirsiniz....

DemliScreamVokal demiş ki:
benim girememin sebebi Black magic de monitörden ses alamam dı.... Bide en olmadı benim gireceğim yerde sen kafanı öne atıcaktın orcan sen paso kafa salladın olum :D

Phobia da farkettim.Comada sorun yoktu fazla ben doru metronomda gittim çünkü çok baktım o şarkıya siz yavaş gitmiş olabilirsiniz....

ben sana o kadar işaret ettim gir diye girmedin keşke dediğin gibi yapsaydım neyse bir dahakine öyle yaparım artık :D

coma'da da biraz kaçtı da fazla diil sonradan düzeldi, abi sen metronoma göre gidiyonda bende can'a göre gidiyorum metronomun can'a göre olması lazım bence

Hayır sonsuza kadar metronom benim :D şaka bi yana.. Birbirimizi duyamamak boyle hatalar yapmamıza neden oldu çünkü hatırlıosan orcan studyoda bıle ne kadar zorlansak da studyonun akustıgı yuzunden genede tam calıoduk war ensemble ı fln ama konserde bı ara pogo yuzunden benim onumdekı kolon sahneden asagı fln dustu gercı ben senı duydum calarken kendımı duyamadm ama bende sana gore gıttım neyse ya bu konuyu daha fazla tartısmaya gerek yok.. Yenı 2 mudde parca eklıoruz sımdı buraya yazmıyım bana ulas ogren parcaları..

Ve Chuck için birkez daha!

O ki ne pahalı arabalara bindi.Ne kadınlarla eylendi.Sadece bir swith ve bir kotla sahneye çıktğı "This is the Metal" 'i gösterdi. ve "let the Metal Flow" dedi.Çok sevdiği köpeği için bile neler yazdı.

13 aralık 2001 o hastanede öldüğü gün unutulmaz...

Peki unutulurmuydu o son konserleri?
Death 'in türü olmiyacaktı hiçbirzaman
Ne vokalinin türü olucaktı
Nede de o sahnedeki efsanevi duruşu
Klavyede gezen elleri
Dalgalanan saçları olmicaktı bidaha
Hiçbirzaman Chuck bidaha söyleyemicekti Spirit Crusher'i içtek haykıramıcaktı belki

O sadece metal için iş yaptı müziği için yaşadı sanatı için öldü sevenleriyle var oldu.

Sonsuzluğun kapılarını zorladığında henüz 34 yaşındaydı.39 yıl oldu efsanesi adına hala sürüyor.

Tümörle öldürülemeyen Chuck Schuldiner artık Death'in Liriklerinde yaşıyor...

Tüylerim hala diken diken güler yüzü aklımdan gitmez.O hasta olduğunu bile söylemeyip müziğini yaptı.Bence o Sonsuz oldu başımız saolsun.

Geri