Thrashfire(old school thrash)-ankara

Ulannnn ne geceydi beeee................EXODUSSSSSSSSSSS........ :evil:

Süper pogo döndüü ve sanırım BLACK TOOTH , THRASHFIRE ikilisi ortalığın A.K..du.
Arkadaşlar böyle eğlenceli konserlerde beraber olmaya devam edelim..
Kendinize iyi bakın
BLACK TOOTH tayfası.........

Gerçekten Exodus mükemmeldi.. Gerçi pogoda bir çok kez ölüm tehlikesi geçirdik gözüm fln cıkıodu :D basçımız erkan emrenın burnunu kırdı gerçekten kırdı şaka deil :D Black Tooth tayfası harbi iyiydi arada Exodus Deniz de oratlıgı fecii karıştırdı :D ah bide Piranha çalsalardı ortalık nası olurdu bilemiorum :D

Tuna baba coşturdu zaten ben böyle gaz görmedim :D

Exodus böyle pogo görmemiştir bukadar seyirciyle...

Batu abide beni paso döndürdü.Aslında bırakmazdım elimide bırakmasam sakatlık çıkardı :D

"Circle of death" istedi EXODUS onuda azda olsa yaptık :D

Doğu "Mega Mosh" yapalım dedi ama ozamanda baya yaralı ölü olurdu:D

Süper konserdi sağolun Black Tooth tayfası !

Eskişehirde sizinle görüşmek üzere hehe :D

EXODUSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS

evet gerçekten exodus süperdi.Emre burnunu kırdığım için özür gerçekten:( bu arada grubumuz beste çalışmalarına girmiştir çok güzel bestelerle karşınıza çıkacaz..İşallah beğenirsiniz besteleri.

THRASH TILL DEATH!!!!

Başkent Üniversitesi Rock Kültür Topluluğu olarak düzenlediğimiz konsere herkezi bekleriz..

afs.jpg
[/URL]

Gerçekten güzel bir organizasyon şimdiden mutluyuz katıldığımıza...

Yolcu Rock Bar'a geleceklere şimdiden teşekkür ediyor tüm gruplara başarılar diliyorum...

Herşey Müzik için olsun!

Konserimize gelen gelmeyen herkese teşekküler.. Grubumuz beste işleri bitene kadar ve grup tamamen oturana kadar konserlere ara vermiştir.. En kısa zamanda sahnelerde görüşmek üzere...

Sorunlar oldu konserde büyük aksaklıklar oldu hakkaten istediğimiz gibi geçmedi iyi niyetle gelmiştik oraya ama olmadı napalım gelen herkese teşekkür ediyoruz...

2 ay 'a yakın süre konser vermicez biraz burukluk oldu tabi neyse...

eksikleriniz gercekten çoktu. egerki 2 aylık süreyi eksiklerinizi farkındalığıyla ve bunları gidermek için koyuyorsanız hem takdir hemde tebrik ederim. biz tamam olduk dediğiniz ilk konserinizde sizi tekrar izlemek dileğiyle. iyi çalışmalar.

Yapılacak tek şey o zaten çok yeni bi grubuz daha 2 aylık 6 tane studio yaptık tabi studio da çatır çatır çalınanlar konserde çalınmıyor malesef...

Duyamadığımız için büyük sorunlar yaşadık bundan önceki konser daha iyiydi...

Neyse bidahakilere geldiğin için sağol....

yakko demiş ki:
eksikleriniz gercekten çoktu. egerki 2 aylık süreyi eksiklerinizi farkındalığıyla ve bunları gidermek için koyuyorsanız hem takdir hemde tebrik ederim. biz tamam olduk dediğiniz ilk konserinizde sizi tekrar izlemek dileğiyle. iyi çalışmalar.

Saol yorumun için teşekkurler.. Biz konserden sora uzun sure konustuk eksıklerımızı ve neler yapabılıcegımızı.. Hatalarımızı halletmek için elimizden geleni yapıcaz belkı 2 ay sürer belki 3 ay o belli olmaz ama inanıyorum ki gerı dondugumuzde daha farklı olucak.. Tekrar sahnelerde görüşmek üzere konsere geldıın ıcın teşekkurler..

evet gerçekten kötü bir konser oldu bizim için ve hepimiz üzüldük açıkçası. bende dahil herkes elinden geleni yaptı ama herkeste hata yaptı. grubun beste işleri bitene ve grubu oturtana kadar konserlere ara vermiş bulunmaktayız. bu süreç ne kadar sürer bilemiyoruz ama bir dahaki konsere çok sağlam çıkmak için elimizden geleni yapıcaz. konserimize gelen herkese teşekkür etmeyi borç bilir yaptığımız hatalardan dolayı af dileriz.

Geri