Thrashfire(old school thrash)-ankara

Çok heyecan la mücadele ettiniz sahada.Ben beğendim açıkça söylemek gerekirse. Birkaç parçada aksaklık tabii oldu ama bunlar olabilecek şeyler...Umarım dönüşünüz hariha olur. Imp. Brutality biraz daha geliştirin

Eyw beğendiyseniz ne mutlu bize gerçi bunu mazeret olarak göstermek istemiroum ama konserden 4gun onceden haberımız oldu ve nerdeyse ıkı haftadır studyo yapmıoduk konserden bı gun once studyoya gırınce de her ne kadar tam caldıysakta konserde olmadı.. Biz hatalarımızı anladık o yuzden düzeltmek için ugrasıcaz destekleriniz için teşekkürler..

bu sene öss'ye ikinci kez gireceğim için derslerden dolayı gruba hiç vakit ayıramıyordum ve ayıramıyorum. bu yüzden de bugün thrashfire ekibi olarak toplanıp konuştuk. grubun çalışmalarını aksattığım için benim gruptan ayrılmamın hem kendim hem de thrashfire'daki kardeşlerim için en doğru seçim olacağına karar verdik. bu yüzden thrashfire'dan ayrılmış bulunuyorum. gruptaki kardeşlerime de her şey için teşekkür ediyor ve bundan sonraki çalışmalarında başarılar diliyorum. her zaman yanınızdayım thrashfire.

THRASH TILL DEATH :twisted:

justiceci demiş ki:
bu sene öss'ye ikinci kez gireceğim için derslerden dolayı gruba hiç vakit ayıramıyordum ve ayıramıyorum. bu yüzden de bugün thrashfire ekibi olarak toplanıp konuştuk. grubun çalışmalarını aksattığım için benim gruptan ayrılmamın hem kendim hem de thrashfire'daki kardeşlerim için en doğru seçim olacağına karar verdik. bu yüzden thrashfire'dan ayrılmış bulunuyorum. gruptaki kardeşlerime de her şey için teşekkür ediyor ve bundan sonraki çalışmalarında başarılar diliyorum. her zaman yanınızdayım thrashfire.

THRASH TILL DEATH :twisted:

Orcana grubumuza yaptığı katkılardan dolayı sonsuz teşekkürü borç biliriz.. Her şey için teşekkürler sanada öss çalışmalarında başarılar bizde herzaman yanındayız.. Teşekkürler..

re

Orcan kardeşim öncelikle senle aynı grupta çaldıgım için çok şanslıyım senden çok şey ögrendim gerek thrashfire'da gerek silent scream'da..Umarım ilerde tekrar aynı grupta çalmak nasip olur.Bu sene işallah iyi bi üniversiteye girersin.Her zaman yanındayız bunu unutma.Her şey için tekrar teşekkürler!!!

Orcan'nın dersleri için ayrılması iyi oldu çünkü böyle giderse kazanamıyacaktı büyük ihtimalle bizle çok çalıştı sağolsun ona teşekkürleri borç biliyorum.Onunla çalmak gerçekten gruba çok zevk verdi studiolarımız herzaman güzel geçti kavga tasa dert olmadı orcanla gayet iyi düzgün bir kişi çalışkan bir gitarist çok sağol thrashfire'a çok şeyler kattı sağolsun...

Seninle çalışmak zevkti orcan!Müzik hayatında başarılar hep bizim bi üyemizsin kardeşim.

THRASH TİLL DEATH :twisted:

orcan yaptığın her şey için çok teşekkür edioruz. senle çalmak gerçekten güzeldi. çok şey kattın gruba. senle yaptıklarımız asla unutulmaz. hep yanındayız. tüm hayatında başarılar diliorum.

Hepiniz çok sağolun kardeşlerim. Bende sizi unutmayacağım. Hepinizin başarılı olacağına inanıyorum. Umarım sizi hep iyi yerlerde görürüm. Bu grupta çalmak benim için bir zevkti. Her şey için tekrar teşekkür ediyor ve müzik hayatınızda başarılar diliyorum.

re

Eski gitaristimiz Orcanın yerine boşalan yere eski Piranha ve Ground Zero gitaristi Burak gelmiştir kendisine ve grubumuza hayırlı olması dileğiyle..

thrashfire ekibi bence burağın katılması hepiniz için çok iyi oldu orcanın yerine bi başkası olsaydı kısa süre için uyum sorunu yaşayabilirdiniz ama burağı hepiniz çok iyi tanıyosunuz oda sizi, kısa sürede besteleri halledersiniz heralde bitirin bi iki tanede dinleyelim artık

başarılar thrashfire a yeni kadrosuyla

selamlar olsun Alper....

Burak katılmış kesin megadeth çalrsınız artık izlenmez sizin konserler gerçi daha konserinize gidemedim ama beni bağlamıo kalan tarafı bu arada burak gelmiş haberimiz yok a.k net sayfalarından okuyoz nası arkadaşsınız artık bilmiorum gerçi burasıda beni bağlamıo tekrardan hayırlı olsun gerçi daha önceden hayırlı olsun yazmamıştım ama nese bu arada unuttum

Burak ında gelmesiyle beste çalışmaları hızlandı.Bir adet Megadeth ekledik tabi yeni elektrocumuzun hatrına.Orcan'nın ayrılması ve Burak'ın gelmesi iki kişi içinde iyi oldu.Hem Orcan derslerinden kalmıyacak artık hemde Burak (Sayko) gibi bi elektrocuyla çalışma fırsatı yakalamış olucaz mutluyuz.... :)

Ben bu resmi tercih ederim...

Buda Logomuz

beyler bilmem nekadar sallarsiniz ama biraz daha orjinal seyler bulabilirsiniz resim olarak.. yane yukardaki resimleriniz birebir exodus weya metallica posterleri.. nese ukelalık olarak düşünmeyin bu benım görüşüm...

Geri