Parantez (Alternatif Rock) - Ankara

p_god demiş ki:
Çok güzeldi valla biz çok eylendik!
Ellerinize ayaklarınıza sağlık!
Sağolasın Özgür, biz de çok eğlendik, yine harikaydınız... ;)

maresalx demiş ki:
kutay gruptan bi seni taniyorum ama hepinizi ayri ayri kutlarim cok basarili bir performansti.

acaip eglendik super bir geceydi hatta gecenin en iyi performansiydi.tebrikler
Eyvallah Can... ;) Biz de sana teşekkür ederiz, gelip bizi izlediğin ve desteklediğin için... :)

herkeslere teşekkürlerr arkadaşlar, güzel sorunsuz bi organizasyondu; ki çok rastlanmayan bi durum :D biz [pαяαητεz] olarak sahnede çok çok eğlendik, umarızzz herkesi de memnun etmişizdir.. Aynı sahneyi paylaştığımız Nükleer Başlıklı Kız ve Deprem'e de kocaman sevgiler&saygılar!=)) bidahaki konserlerde görüşürüzz! ;)

konser sonrası anca yazabildim çok keyif aldık biz gerek sizi seyrederken gerek sahnede.kutay paşa çokkeyifli bir organizasyon yaptın eline koluna sağlık.mekan güzeldi ses sitemi güzeldi insanlar güzeldi.darısı diğer FOR ROCK'ların başına diyelim.......nice konserlere beraber çıkmak dileğiyle :metalhead :metalhead :metalhead

ps:OÐUZ seviyorum seni :D

ps2:KUTAY metroda arayı fazla uzatmaya başladık gözlerim arar oldu :D

desdurberkay demiş ki:
konser sonrası anca yazabildim çok keyif aldık biz gerek sizi seyrederken gerek sahnede.kutay paşa çokkeyifli bir organizasyon yaptın eline koluna sağlık.mekan güzeldi ses sitemi güzeldi insanlar güzeldi.darısı diğer FOR ROCK'ların başına diyelim.......nice konserlere beraber çıkmak dileğiyle :metalhead :metalhead :metalhead

ps:OÐUZ seviyorum seni :D

ps2:KUTAY metroda arayı fazla uzatmaya başladık gözlerim arar oldu :D

Biz de aynı şekilde, sizi izlerken -yine, yeni, yeniden- çok eğlendik. Ellerinize, kollarınıza, sesinize sağlık...

El-cevap: Karşılaşmalarımızı metroyla sınırlı tutmayalım Berkay Paşa... :p:D

bizi gelip desteklerini esirgemeyen arkadaşlarımıza ve konserde yer alan diğer guruplara teşekkürler ederiz.. :)

bakalım ilerleyen günler daha ne gibi yeni konserler gösterecek ;) :roll: :)

valla parantezi if'te tıp partysinde dinledim zaten keyifliydim o gün,gs.ı yenmiştik :LOL: iyice keyfim yerine gelmişti valla süperdi grup.umarım başka zaman da dinleme fırsatı bulurum.iyi kopmuştuk biz o gece arkadaşlarla :cigara harikaydı müzik :taptim teşekkür ederiz arkadaşlar.tabi şizofrengi ve hayal meyali de unutmamak lazım.tebrikler :metalhead

gUnEs1907 demiş ki:
valla parantezi if'te tıp partysinde dinledim zaten keyifliydim o gün,gs.ı yenmiştik :LOL: iyice keyfim yerine gelmişti valla süperdi grup.umarım başka zaman da dinleme fırsatı bulurum.iyi kopmuştuk biz o gece arkadaşlarla :cigara harikaydı müzik :taptim teşekkür ederiz arkadaşlar.tabi şizofrengi ve hayal meyali de unutmamak lazım.tebrikler :metalhead

yorumun için çokk çok teşekkürler arkadaşım herzaman bekleriz hem konserlere hem forumlara=) organizasyon haberlerini burdan alabilirsiniz ;)

grubu yolcu rock barda da izledim if'teki son konseri de izledim solistlerine yani BATU EMRE'ye ayrı bi PARANTEZ acmak istiyorum :)eminim daha da iyi olacaksın...herkese slmlar

Supp demiş ki:
grubu yolcu rock barda da izledim if'teki son konseri de izledim solistlerine yani BATU EMRE'ye ayrı bi PARANTEZ acmak istiyorum :)eminim daha da iyi olacaksın...herkese slmlar
Yorumun için teşekkür ederiz, dikkate alınacaktır. ;) Bizden de selamlar... :)

serox demiş ki:
Kocaelinden selamlar! Harikasınız ;)
Teşekkürler, bizden de Kocaeli'ne selamlar, sevgiler... ;)

Not: Fotoğraf çekildiğinden haberimiz yoktu, tanıdıkların çektikleri dışında... Erdem KUMKALE'nin çektiği fotoğraflar büyük sürpriz oldu bizim için... Kendisine teşekkürlerimizi bir borç biliriz. ;)

hmm bu arada grup hakkındaki ilk izlenimim: şarkılar güzel,dinleyicileri havaya sokma 10 üzerinden 9(kimse 10da 10 olamaz :LOL: ) solist sempatik,bas gitarist acaip karizmaAA!!! :zipla KUUUUUTAY KUUUUUUUUTAY KUUUUUUUUUTAY!!! :tap: :kaydim :utandim

tüm yorumlarınız için çok teşekkürler arkadaşlar..elimizden geldiğince eğlendirmeye çalışıyoruz..siz eğlenince zaten eğlenmiş olan bizler daha bi eğleniyoruz :)
çalışmalarımız devam ediyor..yeni parçalar eklenmeye başlıyor..ilerki günlerde görüşeceğiz bolca sanırsam :twisted: :twisted:
eğlence ve keyifli müzik için bizi takipte kalın ;)

gUnEs1907 demiş ki:
hmm bu arada grup hakkındaki ilk izlenimim: şarkılar güzel,dinleyicileri havaya sokma 10 üzerinden 9(kimse 10da 10 olamaz :LOL: ) solist sempatik,bas gitarist acaip karizmaAA!!! :zipla KUUUUUTAY KUUUUUUUUTAY KUUUUUUUUUTAY!!! :tap: :kaydim :utandim

Yorumların için çok çok teşekkürler. Bundan sonraki konserlerimize de bekleriz... ;)

Geri