Padma

Padma 2006 yılında, vokalde Pınar Günay Büyükkara, Gitarda Gökhan Büyükkara, Basta Mert Ertunç ve Davulda Korcan Ulusoy şeklinde kuruldu.

padmakbm6.jpg

Grubun ilk demo kayde "La" ya linke tıklayarak ulaşabilirsiniz...

Padma - La

Vaktim Yok (Niye?) isimli demonuz nasıl olduysa beni hotmail inbox'uma bir link olarak uçmuş gelmiş :D iyi ki spam mail klasörünü kontrol ederim bazen araya ilgi çeken şeyler sıkışabiliyor.(bunu alan bunu da aldı : thermo mug , save %50!!)
neyse indirip dinledim ve iyi ki spam diyip sildiğim bir mail olmamış dedim.gerek sound kalitesi gerek müzik kalitesi olarak oldukça beğendim.vokaller oldukça güçlü ve gösterişli ama bir okadar da sade ve etkileyici.şarkı bütünlüğü çok iyi.güzel iş çıkarmışsınız.bu işlerin devamını dilerim.
PS:Last.Fm artist description'unuzun bulunması da gözümden kaçmadı,iyi değerlendirmişsiniz.Last.fm de muazzam potansiyel dinleyici kitlesi var.

Selam :)

Kayıtları ve şarkıları ben de çok beğendim.
Vokal çok duru ve düzgün söylemiş.
Genel sound modern ve oturaklı.
Gitarlar yerli yerinde.
Sözler ve duruş da gayet başarılı.

Uzun lafın kıssası: Elinize sağlık.

Başarılar
MG

Arkadaşlar herkese selamlar.Yorum ve eleştirileriniz için çok teşekkür ederiz.Çalışmalarımız hızla devam etmekte ve çok yakında web sayfamız açılıcak.Yeni parçalarımız da yakında paylaşımda olucak.Herkesin yeni yılını da kutlamış olalım:)saolun var olun:)

cats in practice aynen devam etmekte,zaten pınarla mertten oluşan bir oluşumdu ve artık daha çok jingle,soundtrack çalışmalarına daha deneysel,kendine özgü bir tarzda devam edecek.korcan ve ben de tabii ki bu çalışmalara elimizden geldiğince yardımda bulunucaz.yani padma farklı bir oluşum ve sadece kendi beste çalışmalarının adı.ayrıca ilgi ve yorumlarınız için çok teşekkür ederiz arkadaşlar :D

la' yı dinledim ve oldukça güzel. hem kayıt açısından hem de tarz açısından herşey çok "tatlı" geliyor denebilir.
başarılar...

Çok teşekkür ederiz arkadaşlar yorum ve eleştirileriniz için :D . Bu arada www.herkesdinlesin.com'da röportajımız yayınlandı buradan sizlerle paylaşmak istedim.

Geri