OLP John Petrucci Signature Model

OLP Alınacak bir alet mi???

• Toplam oy veren
    181
Selam beyler...Aramızda bu gitara sahip biri var mı bilemiyorum,bildiğim kadarıyla forumumuzda fazla Music Man(gerçi bu gitar OLP...)kullanıcısı yok...

Aşağıda linki bulunan gitar hakkında fikri olan arkadaşların yorumlarını bekliyorum...Ağacı,elektronik aksamı,modifiyeye yatkınlığı ve en önemlisi Türkiye fiyatı(tabi getiren bi yer varsa...)

Son bir kaç gündür üzerinde düşündüğüm bi alet.Nisanda Jackson SL1 alıcam fakat bu tarz bir 2.gitar da düşünmekteyim...Sizin de fikirlerinizi merak ediyorum...

http://www.musiciansfriend.com/prod...gnature-Model-Electric-Guitar-Pack?sku=516053

NOT: Resim koymayı beceremedim bilen bir arkadaş bir zahmet linkte ki gitarı koyabilirse kendisine teşekkürü bir borç bilirim...

• Konu Sahibi Konu Sahibi
arkadaşlar hiç bi fikri olan yok mu bu gitar hakkında...music man sahibi olanlar yada en azındna bi kere çalmış olanlar bi yardımcı olursa sevinirim...

Benim bir fikrim var... Gerçi JP serisi ile çalmadım ama genel olarak Musicman süper kalite bir gitardır. Bende bir ara Sihouette Special modeli vardı. Muazzam bir super strattı. Ancak bazı maddi sıkıntılarımdan dolayı yine bu forumda aaalp nick'i ile yazan Alp Bıyıkoğlu'na satmak zorunda kalmıştım.

Tabiri caizse muhteşem bir klavyeye sahip gitarlardır. Almayı düündüğün Jackson'dan ziyade bu gitarı her zaman tercih ederim. Ton kalitesi olarak, klavye rahatlığı olarak mükemmeldir. Benim gibi bir strat fanatiğine bile " olay budur" dedirtecek bir gitardır.

20 yıldır birçok gitarı denedim ama bu Musicman'ler gerçekten başka. İnşallah 2007 yıl sonuna doğru ABD'ye gittiğimde bir tane mutlaka alacağım kendime.

Sana belki çok teknik bilgi veremedim ama zaten teknik konuşmayı pek sevmem. Bu gitar zaten anlatılmaz, ancak yaşanır. Tabii benim için Fender Stratocaster her zaman bir numaradır ama ikinci favorim kesinlikle Musicman.

Sevgiler...

300 dolara daha iyi bir alternatif yani anca 2.el olursa olur onun dısında güzel gorunuyo.ama genede 300 dolara boyle bir gitar almaktansa diğer tarzda ekipmana yonelmeyi tercih ederdim.

kolay gelsin dostum ;)

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Gitarın düz siyah olanının Amerika satış fiyatı 199.99$...Tabii bunun kargosu ile birlikte 350$ civarı bi meblağ tutar elime geçmesi...Bu fiyata göre değerlendirelim ...

Geri