Rocksmith Real Tone Cable Ile Gecikme

Arkadaşlar, rocksmith'i real tone cable ile kullanan var mıdır?
Daha önce ses girişinden bağlamıştım ve farkedilir düzeyde gecikme yaşamıştım, real tone kablosunun gecikme durumu nasıldır?

• Konu Sahibi Konu Sahibi
ben kullanıyorum guitar rig5 ile ancak bir gecikme yaşamıyorum aiso4all ayarlarınızı kontrol etmenizde fayda var
asio ayarları farketmemişti.
laptop'un onboard ses kartı mı yoksa harici ya da onboard olmayan ses kartı mı kullanıyorsunuz?

Gecikme farkedilir düzeyde değil, sorunsuzca oynanabiliyor iki oyun da.
bir süre sonra alışılan düzeyde mi yoksa ilk oynamada da farkedilmeyecek düzeyde mi? kısacası kabloyu almaya değer mi?

Oyunu sevdiysen değer, gecikme yok oyun çok eğlenceli, ama oyun içinde tonlar gerçekten çok kötü. İnternetten biraz araştırırsan kabloyu split edip rocksmithte sesi kısıp tonunu guitar rig ya da amfisinden alan insanları görebilirsin.
Lisanslı usb kablo oyun için güzel performans veriyor fakat guitar rig ile falan da kullanırım usb arayüz niyetine falan diyorsan değmez. Mydukkandaki dandik interfacelerden bir farkı yok kalite olarak. Tek olayı lisanslı olması ve oyun içinde hiç sorun çıkarmaması. Bu arada artık oyunu oynamıyorum, bir şeylerle takaslamak istersen takaslayalım.

aslına bakarsanız guitar rigde de ses kartı kadar iş yapıyor bu koblo. beğenmemenizin sebebini anlamadım ben guitar rig i rahatlıkla kullanabildiğim için amfimi satmayı düşünüyorum hatta şuan. ve ses kalitesi de gayet uygun bence ses kartı kullanan arkadaşlarımın aldığı sesten pek bir farkı yok

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Oyunu sevdiysen değer, gecikme yok oyun çok eğlenceli, ama oyun içinde tonlar gerçekten çok kötü. İnternetten biraz araştırırsan kabloyu split edip rocksmithte sesi kısıp tonunu guitar rig ya da amfisinden alan insanları görebilirsin.
Lisanslı usb kablo oyun için güzel performans veriyor fakat guitar rig ile falan da kullanırım usb arayüz niyetine falan diyorsan değmez. Mydukkandaki dandik interfacelerden bir farkı yok kalite olarak. Tek olayı lisanslı olması ve oyun içinde hiç sorun çıkarmaması. Bu arada artık oyunu oynamıyorum, bir şeylerle takaslamak istersen takaslayalım.
kabloyu split etme fikri hoşmuş, lag işini aşarsam düşünebilirim.
bir süre sonra kulak yerine görsel olarak çaldığını farketmek işin tadını kaçırıyor. gecikme olarak sıradan usb'lerden farkı yok diyorsan bir tane deneme amaçlı edinebilirim.
malesef takaslayacak kadar ekipman kullanmıyorum, duruma göre konuşabiliriz :)
bu arada laptop kullanıyorum, deneme yaptığım bilgisayar bir önceki bilgisayarımdı, bunun ses kartının çok farklı olacağını sanmıyorum.

kabloyu split etme fikri hoşmuş, lag işini aşarsam düşünebilirim.
bir süre sonra kulak yerine görsel olarak çaldığını farketmek işin tadını kaçırıyor. gecikme olarak sıradan usb'lerden farkı yok diyorsan bir tane deneme amaçlı edinebilirim.
malesef takaslayacak kadar ekipman kullanmıyorum, duruma göre konuşabiliriz :)
bu arada laptop kullanıyorum, deneme yaptığım bilgisayar bir önceki bilgisayarımdı, bunun ses kartının çok farklı olacağını sanmıyorum.
Split olayını a b box ile yapıyorlar. Kablo üzerine bir de onun maddi külfeti olacak. Ucuz bir usb interface ve crack ile bir dene lag olmazsa orijinal kabloya bakarsın :)

Geri