Kitapzi: Aradığınız Kitabı En Ucuza Nerelerde Bulabileceğinizi Öğrenin

Arkadaşlar merhaba,

Yaptığım bir uygulamayı sizlerle paylaşmak istedim, ayrıca destek olmak için uygulamayı indirip facebook sayfasını da like ederseniz çok makbule geçer :) Belki birilerinin işine yarar uygulama...

3 kolay adımda aradığınız kitabı en ucuza nerelerde bulabileceğinizi görün ve dilerseniz hemen ilgili mağazadan satın alın!

- Kitap aRamak için barkod okuyucuyu kullanabilirsiniz yada barkod numarasını girerek yada kitap adı yazarak arama yapabilirsiniz...
- Kitabın barkodunu Ekrandaki barkod okuyucu bölümünün ortasına gelecek şekilde kameraya doğru tutun
yada Kitabın barkod numarasını ekranda gösterilen alana girerek arama işlemini başlatın..
- Geniş Kitapevi arşivimizden ilgili kitabın bilgileri ve satın alabileceğiniz websiteleri listelenecektir.
- Size uygun kitabevinin ismine dokunarak kitap hakkında daha detaylı bilgileri görüntüleyebilir, dilerseniz kitabı satın alabilirsiniz.

- Arama geçmişi: Geçmiş aramalarınızı listeleyebilirsiniz.
- Favorilerim: Beğendiğiniz kitapları favorilerinize kaydedebilir, bilgilerine daha sonra bakabilirsiniz.
- Popüler Kitaplar: Diğer kitapzi kullanıcıları tarafından en çok aranan,incelenen kitapları görebilirsiniz.
- Paylaşım: Kitap bilgilerini arkadaşlarınıza gönderebilirsiniz.

Google Play'den indirmek için: Kitapzi – Android-Apps auf Google Play

App Store'dan indirmek için: Kitapzi on the App Store

Facebook Sayfası: Kitapzi

www.kitapzi.com

Desteğiniz için şimdiden teşekkür ederim :)

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Indirdim uygulamayı gayet basit kullanisli is görür bir program ellerine sağlık
iyi dilekleriniz için teşekkürler :)

Uygulamayı indirip kullananlar uygulamayı kullanırken herhangi bir hata/sıkıntı görürse bu mesaj altına yazabilirler. Elimden geldiğince hataları düzeltmeye calısırım. Ayrıca uygulama ile ilgili öneri ve yeniliklerede açığım :)

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Arkadaşlar uygulamayı beğendiğinize sevindim, şu anda iPhone uygulaması biraz daha fazla özelliğe sahip fakat çok yakında Android uygulaması da aynı özelliklere kavuşacak, eğer uygulamayı kullanıpta hatalarla karsılasan olursa buraya yazabilirse bende elimden geldiğince hızlıca düzeltip güncelleme cıkmaya calısırım...

Güzel düşünülmüş bir uygulama, elinize sağlık.

Nacizane :

1- Tablet modunda tek yön çalışıyor, ekranın dönmesi gerekiyor.
2- Yazar adına göre kitap arama mutlaka olmalı.
3- Arama için nasıl bir yöntem kullanıyorsunuz bilmiyorum ama eğer API ise bir sorun olabilir zira tarayıcıda gördüğüm bazı kitapları uygulamada göremedim.
4- Yükleme sırasında izinlerde kamera izni istiyor. Açıklamalarda bunun barkod uygulaması için istendiğini belirtirseniz bence daha iyi olur. Kamera izni isteyen uygulamaların istemeyenlere göre %60'lara varan oranda daha az indirildiği istatistiğine göre söylüyorum.
5- Reklam olmaması ayrı bir artı bence.

Güzel düşünülmüş bir uygulama, elinize sağlık.

Nacizane :

1- Tablet modunda tek yön çalışıyor, ekranın dönmesi gerekiyor.
2- Yazar adına göre kitap arama mutlaka olmalı.
3- Arama için nasıl bir yöntem kullanıyorsunuz bilmiyorum ama eğer API ise bir sorun olabilir zira tarayıcıda gördüğüm bazı kitapları uygulamada göremedim.
4- Yükleme sırasında izinlerde kamera izni istiyor. Açıklamalarda bunun barkod uygulaması için istendiğini belirtirseniz bence daha iyi olur. Kamera izni isteyen uygulamaların istemeyenlere göre %60'lara varan oranda daha az indirildiği istatistiğine göre söylüyorum.
5- Reklam olmaması ayrı bir artı bence.

İlginize ve tavsiyelerinize teşekkür ederim, kısaca madde madde acıklamak isterim

1- Şu anda tablet için bir tasarım yapmadığım için tablet modunda da telefondaki gibi calısıyor (gerekli güncellemeleri daha sonra yapabilirim)
2- Uygulamada çok net degil fakat kitap arama alanına yazar adı yazarsanız da arama yapabilmekte belki bunun daha ön plana cıkarmak gerekiyor olabilir
3- Arama sistemi websitesi ve mobil uygulamada tamamen aynı, mobil uygulamadaki sayfalama sisteminde bir problem olabilir bellki o yüzden aradıgınız kitap ilk kayıtlar arasında yoksa gözükmüyor olabilir.Aradıığınız kitap ismini verebilirseniz buradan ben kontrol edebilirim...
4- Bunu dikkate alacağım zira ben aslında iOS yazılım geliştiren biriyim, Android'i bu proje için öğrenmeye başlayıp bildiğim kadarı ile birşeyler yapmaya calıstım. İzin ile ilgili notları play store sayfasına da eklemeyi planlıyorum..
5- Büyük konusmak istemem ama uygulamaya uzun bir süre reklam almayı düşünmüyorum. Başka gelir modelleri ile finanse ediyorum maliyetlerimi...

Geri