HokusPokus (Nu-metal, Hardcore) Ankara

'Sanatçı ve Gruplar' forumunda cagdasE tarafından 2 Aralık 2006 tarihinde açılan konu

1. Grubumuz;

Vokalde Ceyhan
    Davulda İlyas
    Bass Gitarda Çağdaş
    Elektro Gitarlarda Fırat
    ve Fatih 'den oluşmaktadır.

Eğlenirken eğlendirmek mantığıyla kurulmuş olan grup halen repertuar çalışmalarına devam etmektedir.

playlistimizden örnekler;

korn-somebody someone
    limp bizkit-my generation
    limp bizkit-breakstuf
    limp bizkit-eat you alive
    linkin park-numb
    linkin park-one step closer
    him-wicked game
    kurban-gelme
    ratm-guarilla radio
    rammstein-engel
    deftones-my own summer
    metallica-fuel
    korn-the wall

2. wayyy en sonunda izleyebilecegiz grubunuzu.....
    cagdas olmasa izlemem ya hadi neyse....
    saka bir yana eger studyodaki provalar gibi olursanız iyi isler cıkarırsınız
    kimbilir belli mi olur manga, cilekes,dejavu... derken simdide hokus pokuss.....
    cagdas senle gurur duyuyorummm bendden kapmıssın biseyler....:)))
    hepinizi cozlerinizden opiyrum.....
    pazar aksamı ordayız...

3. oooo sedatcım saol :D manga çilekeş dejavu olmak gibi derdimiz yok ,ama yinede saol temennilerin için :twisted: pazar akşamı görüşmek üzere!!

4. repertuarımıza konsere özel parçalar ekledikk:
    muse-cant take my eyes off you
    sibel tüzün - hayat buysa

5. MNB

MNB

71
    0
    300
    hmm kesin geliyorum pazar :) hale ye söz verdik o kadar umarım ii bi konser olur başarılar

6. heheheh saol cnmm beklerizz hepbirlikte eğlenicez :)

7. repertuar gayet güzel gorunuyor, ilk konserinizde başarılar arkadaşlar..

8. teşekkürlerrr.... bekleriz:) bu arada parçaları dinledim çok güzel size de başarılarr...

9. konsere gelicez başarılar arkadaşlar ...

10. thank you

11. başarılar arkadaşlar alternative rock da size başarılar diliyorum saygılarımla..

12. erd

erd

236
    0
    305
    Başarılar, sevgiler, destekler, selamlar vs vs ..... geleceğim pazar günü büyük ihtimal ...

13. saygılar bizden!!!!!

14. :) erdemcim büyük ihtimali felan yok bunun ,onur konuğumuzsun :D gelicen tabe

15. yarın yani 10 aralık pazar :) herkesi bekliyoruz hokuspokus görücüye çıkıyo efenimm:)

16. başarılar arkadaşlar

17. teşekkürleerrr:)

18. basarilar arkadaslar yolunuz acik olsun

19. konser süperdi hepinizi ayrı ayrı tebrik ediyorum ilk konser olduğundan sanıyorum biraz heyecanlı gördüm sizi ama heyecan bütün konserlerinizde olsun arkadaşlar süper süper hep böyle devam edin Pyracantha olarak size başarılar diliyoruz umarım birgün aynı sahneyi paylaşırız başarılarınızın devamını diliyorum ...

20. Eywallah sevgili Pyracantha üyeleri :D yorumlarınız bizim için önemli,olumlu olumsuz her türlü eleştiriye yoruma açığız(saygı çerçevesi içinde :twisted: )
    Aynı şekilde bizde sizlerle aynı sahneyi paylaşmak isteriz, sevgiler!saygılar!

Bu Sayfayı Paylaş