Internetten Yayın Yapmak Ve Para Kazanmak!!!

'Müzik Endüstrisi' forumunda muzaffererdogdu tarafından 16 Ekim 2015 tarihinde açılan konu

 1. Arkadaşlar aklımda bir düşüncem var insanlar internette canlı müzik sistemi ile para kazanıyor diye duydum ve bende kendimce bişeyler yapmak istedim burda okuyan konservatuvar öğrencileriyle dostluğum var ve cidden iyi çaldıklarını söyleyebilirim bir orkestra kurup bu işi yapmak istiyorum ve younow diye düşündüm planladığım şey ise bir dslr kamera ile görüntü almak ki nasıl yapılır hiç bilmem bir çember kurmak sandalyelerden ortayada bir condenser koymak bu şekilde iletmek lakin bunlar hangi programlarla vs yapacağımı bilemiyorum bu konularla ilgili bilgisi olan var ise düşünce yorumlarını iletirse sevinirim.
   
 2. Olayı çözmüşsün sen ya. Sandalyelerden çemberi kurdun muydu tamam bu iş gelsin internetten paracıklar :) Yayından gelen parayı konservatuar arkadaşlarınla paylaştıktan sonra sana da bi çeyrek döner alacak kadar para kalır hadi yine iyisin.
   
  SLASH123 ve Furkann bunu beğendi.
 3. Daha kötüsü younow sonradan paraların üstüne yatıyormuş diye biliyorum ben :D
   
 4. burda olay para kazanmak değil :) ben bundan zevkde alıyorum sonuçda bişeyler yapılıyor tarize gerek bence.
   
 5. Olay para kazanmak değil ama yine de başlıkta para kelimesinden sonra 3 tane ünlem var. Geçelim lütfen bunları. Parayla alakası olmasaydı başlıkta para kelimesi hiç geçmezdi o zaman.
   
 6. younow sisteminde bu olaylar nasıl işler bilgi almak amaçlı yazdım bars sistemi için.
   
Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş