Digitech GNX serisi processorlar hakkında

boss gt8 güzel bi pedal ama kullanışlı olduğunu söyleyemem.iki farklı amfiye baladığınızda bile müthiş ses farklılıkları yaratıyor.bu yüzden devamlı ayar yapmanız lazım buda adamı çileden çıkarıyor.analog tona yakınlık ve fonksiyonlar açısından gt8 çok üstün bi alet ama gnx serisi kadar her yola gelmiyor malesef.misal evde bi ton yapıyosunuz stüdyoda çamur oluyor bi anda.gnxler bu konuda daha kullanışlı.ama benim vaktim var gt8le kafayı yerim diyosanız o zaman ayrı :D

beyler konuyu hortlatmak istemezdim ama bende gnx1 var gayetde memnunum fakat tek bi sorunum var bi sürü ton ayarladım misal bi parça içinde 4 ayrı gitar tonu kullanmak istiyorum en çok kullandığım tonları 1-2-3 diye ayarladım sahnede çalarken tonları ayakla basarak değiştiriyorum fakat 4. tona geçmek istediğimde ancak elle yapabiliyorum benim bilmediğim bi ayarmı var 4.tona ayakla geçiş yapılmıyor :(

legatonur demiş ki:
sanırım bazı arkadaşlardada aynı problem var bende de gnx3 var programı yükledim midi kablosunun "input"u ve "output"u processore bagladım usb girişini bilgisayara bagladım ama programı açtıgımda "theres no midi devices installed on your system" diye hata veriyor nedir bunun çözümü?

işte aynı sorun bende de var bu işi çözmüş birisi yok mu arkadaşlar?

arkadaşlar selam. GNX4 kullanıcılarından ricam, cihaza kaydetmiş olduğum kayıtları pc'ye mp3 olarak nasıl atıyorum. bu konuda bilgi verebilirseniz sevinirim.

Geri