Sx Sst62, Alesis Core 1 Ikilisi

O da olur valla Marshall ve Slash olsun da :D Yalnız şu an olmayan paranın hayallerini kuruyorum :D

İkinci kuşağını denedim profesyonel bir arkadaşla da sarmadı. V30'lu kabinle çok kapalı, neredeyse cansız geldi bana tonu. Ama birkaç yıl önce kısa süreliğine çıkan bir AFD vardı, onu bir deş. Bakarsın bir fırsat çıkar, düşer falan. Aklının bir yerinde olsun.

İkinci kuşağını denedim profesyonel bir arkadaşla da sarmadı. V30'lu kabinle çok kapalı, neredeyse cansız geldi bana tonu. Ama birkaç yıl önce kısa süreliğine çıkan bir AFD vardı, onu bir deş. Bakarsın bir fırsat çıkar, düşer falan. Aklının bir yerinde olsun.
Tekrar gaza gelip "kaç para ulan bi Marshall!!" diyerekten kısa bir sahibinde turu yaptım ve fiyatları görüp Randall'ımla bakışmaya devam ettim..
Şaka bir yana afd bulamadım sitede ama jcm 800 var 1 tane 3500 dolar diyor o da...

AFD burada çok zor. Ha, işten anlar birini bulup JCM falan modlatmak da var. Ama memleket fiyatları. Tüm bu söylediklerim teori elbette. Slash'in de modsuz alet kullanması zor ihtimal ya. Uzar gider bu meseleler :)

AFD burada çok zor. Ha, işten anlar birini bulup JCM falan modlatmak da var. Ama memleket fiyatları. Tüm bu söylediklerim teori elbette. Slash'in de modsuz alet kullanması zor ihtimal ya. Uzar gider bu meseleler :)
Tabii ki :) Valla büyük konuşmayayım ama bu Randall ve X3 (hatta şimdi bir de Samson kulaklık) uzun bir süre götürür beni diye düşünüyorum.

Valla geçenlerde forumda yok düğmesi çıkıyor ekranı patlıyor gibi yorumlar biraz korkuttu ama senin gibi uzun süredir kullananlar da var :) Sorun çıkarmaz inşallah :D

Geri