Mor Ve Ötesi Tonu Ve Ekipmanları Hakkında

Benim bildiğim kadarıyla;

Kerem Özyeğen'de:

Gibson Les Paul Deluxe Gold-Top var tamamen stock halde.. Birde Epiphone Les Paul Limeted edition var oda Trans Amber renginde.. Epi stock mu onu tam bilemiyorum.. Amfi olarak Marshall JCM2000,stomp box efekt olarak sifremikaybettim'in söylediği pedalları kullanmakta belkide daha fazlası vardır hiç görmedim..

Harun Tekin'de:

Fender Mexico Stratocaster mor renkte.. Full modfiye edilmiş bir gitar sanırım.. Manyetik olarak lace sensor kullanmış.. Başka bir gitar görmedim elinde.. Beykent Uni pusula şenliklerinde çalarken Fenderin teli kopmuştu oda keremin Epi'yi alıp devam etmişti konsere..

anfinin footswitchi var,sanırım birde whammy xp100 var ama anlamak çok zor.yukarıda yazılanlar son albümle birlikte setupa dahil olanlar.delay olarak yanlış hatırlamıyorsam dd6 kullanıyor.Dünya Yalan Söylüyor yeni çıktığında gittiğim konserlerde yanlış hatırlamıyorsam sade 5-6 pedallık bir setupı vardı ama ne olduklarını hatırlamıyorum.
Harun Tekin,eskiden crybaby ile triac kullanıyordu diye hatırlıyorum ama emin değilim.

Kerem'in goldtop Gibson'undan önceki gitarı Epiphone Limited Edition Les Paul Standart Plus trans red, benimkiyle aynı yıl üretilenlerden diye tahmin ediyorum. =)

bd35.jpg

büyük düşler albümünün kaydında çekilmiş bir resim

ExE demiş ki:
Fender Mexico Stratocaster mor renkte.. Full modfiye edilmiş bir gitar sanırım.. Manyetik olarak lace sensor kullanmış.. Başka bir gitar görmedim elinde.. Beykent Uni pusula şenliklerinde çalarken Fenderin teli kopmuştu oda keremin Epi'yi alıp devam etmişti konsere..

Mexicodan ziyada jeff beck strat değil mi o?

Robian demiş ki:
büyük düşler albümünün kaydında çekilmiş bir resim

resimdeki pedallar şöyle olabilirmi?: boss ps5(mavi) boss tu-2 (arkadaki beyaz) anfinin footswitchi, ps5'in yanındaki ibanez serisi bi pedal olabilir wah ın markasını çözemdim ama wahın yanındaki pedal boss dd-3 olabilir...

Geri