İstanbul Heavy / Thrash Grubuna Davulcu Aranıyor - Ist/anadolu

'Eleman/Grup Arayanlar' forumunda osman_nazik tarafından 19 Ekim 2015 tarihinde açılan konu

  1. Arkadaşlar Merhaba. Halihazırda çalışmalarına devam eden Heavy / Thrash grubumuza davulcumuzun ayrılması sebebiyle yeni bir davulcu arıyoruz. Oturmuş bir repertuvarımız var ve tam olarak önümüzdeki hafta sahneye çıkmayı planlarken davulcumuz ayrıldı. Öncelikli amacımız düzenli olarak sahne almak. Yaşlarımız 30-40 aralığında ve müzik dışında kendi işlerimiz var. Repertuvarımız Metallica, Megadeth, Slayer, Overkill, Kreator, Pantera gibi grupların şarkılarından oluşmakta. Bunların yanında beste olayına da yavaş yavaş girmek isterken bu ayrılık olayı ile karşılaştık.

    Her şeyden önce aradığımız bir metal davulcusu. İçinde sahne ve müzik aşkı olan, müziğin hayatında ciddi bir yeri olan, provalara hazırlıklı gelebilecek, işini ciddiye alan bir davulcu aramaktayız. Hepimiz Anadolu Yakasında ikamet etmekteyiz. Bu sebeple Anadolu yakasında ikamet eden bir davulcu bizim için daha iyi olacaktır.
     
    Son düzenleme: 18 Şubat 2016
  2. Merhabalar. Hala davulcu arayisiniz devam ediyor mu? Avrupa yakasindayim fakat gidip gelmek cok problem olmaz benim icin. Eger grubunuza uyarsa deneme gibi bir studyo yapabiliriz.
     

Bu Sayfayı Paylaş