Philips Shq1200 Bass Sorunu.

1 yıldan fazla bir zamandır telefonumda müzik dinlemek için kullandığım kulaklığı 1-2 kez prosesöre takıp gitarla kullandım. Ama dönüştürücü adaptör sıkıntılı olduğu için bazen sol taraftan ses geliyordu sadece ve sağ kulaklık aşırı ısınıyordu birden. Ben de daha sonra gitarla kullanmadım onu. Ama müzik dinlerken en ufak bir bass'ta bile sol taraf hafif bir cızırtı yapıyor. Benim düzeltebileceğim bir şey olabilir mi yoksa yavaş yavaş miladını dolduruyor mu kulaklığım? Bu kadar uzun süre sorunsuz kullandığım tek kulaklık, böyle bir şeyden dolayı çöpe gitmesini istemiyorum. :(

Elektronik bilenler daha iyi cevap verir ama prosesörden sonra bozulması ilginç. Anladığım kadarıyla dönüştürücü kablo bir halt yemiş. Çünkü normalde pros. çıkışları da kulaklığa uygun olur. Zaten çok üst bir model de değil, bence değiştir gitsin. Üst seviye güzel bir kulaklık al.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Elektronik bilenler daha iyi cevap verir ama prosesörden sonra bozulması ilginç. Anladığım kadarıyla dönüştürücü kablo bir halt yemiş. Çünkü normalde pros. çıkışları da kulaklığa uygun olur. Zaten çok üst bir model de değil, bence değiştir gitsin. Üst seviye güzel bir kulaklık al.
Hocam prosesör için forumdan bir arkadaştan Samson aldım şimdi kargoda. Ama telefonda bu kulaklığı çok seviyordum boşuna masraf çıkmasın diye bir sorayım dedim.
Dönüştürücü aparat dediğim gibi sıkıntılı(ymış). *Sağdan ses gelmiyordu ve ısınıyordu, tüm ses *soldan geldiği için zarar vermiş olabilir diye düşündüm.

Son düzenleme:
Geri