Satılık Graphtech Saddle Set, Kluson Tipi Burgular, 250k Potanslar Vs...

'Elektro Gitar Aksesuarları' forumunda PuNcHiE tarafından 20 Ekim 2015 tarihinde açılan konu

 1. Şehir:
  Ankara
  Fiyat:
  60 TL
  Kluson benzeri eskitilmiş akord kulakları: Bunlar da MJT gitarla beraber geldi. Aynı şekilde hiç kullanılmamış olup gayet sağlam durmaktadırlar. Kulaklar solak saptan çıktı, bu yüzden solak veya ters kafalı strat-tele gitar saplarıyla kullanabilirsiniz. Markaları hakkında bir bilgim yok fakat içlerinde P.W diye damga var, belki bir bilen çıkar.

  [​IMG]

  Fiyat 60 TL'dir, takas opsiyonu yoktur. Kargo ücreti alıcıya ait olmakla beraber Türkiye'nin her yerine itina ile kargolanır.

  Graph Tech saddle seti (Vintage tel açıklığı 2-7/32"): Bunları da elimdeki MJT gitardan çıkardım, yerlerine Callaham marka olanları taktım. Gayet iyi durumdalar, herhangi bir sıkıntıları yok.

  [​IMG]

  Fiyatı 60 TL'dir, takas opsiyonu yoktur. Kargo ücreti alıcıya ait olmakla beraber Türkiye'nin her yerine itina ile kargolanır.

  Alpha Potansiyometreler: Hiç bağlanmadılar, potanların üçü de ters logaritmiktir. Fiyat 30 TL' dir.

  [​IMG]


  M-Audio Midisport 1x1 USB-Midi Interface: G-Major 2 nin bilgisayarla bağlantısını yapmak için ihtiyaç duyacağınız alet bu. Güncelleme ve patch yollamak için kullanılmakta. Bu cihaz haricinde diğer midi cihazların da bilgisayarla bağlantısını kurmakta kullanabilirsiniz.
  Kutusu yok, gerekli kablolar yanında verilecektir. Fiyat 75 TL'dir.

  [​IMG]
   
  Son düzenleme: 21 Ekim 2016 01:41
 2. CTS potanslar satılmıştır.
   
 3. Pickguard'ın fiyatı 250TL olmuştur.
   

Bu Sayfayı Paylaş