Görkem Baharoglu

G

gorkem_baharoglu

merabalar arkadaslar. uzun süredir cesitli gruplarla beraber calıstım. fakat bunların yanı sıra da yıllarca birikmis bir sürü bestem oldu. besterimi evimde kosullarım el verdigi sürece düzenlemeye ve sizlere sunmaya karar verdim. olumlu ya da olumsuz görüslerinize daima acıgım.

Sarkılar icin ;

www.gorkembaharoglu.tk " download " bölümünden ulasabilirsiniz

not:
bos cevaplara gerek yok. bu baslık yapılmakta olan bir projenin insanlar üzerinde nasıl bir izlenim bıraktıgını arastrımak adına acılmıstır.

sevgiler, saygılar

görkem baharoglu…

nedeni :
yaptıgım müzigi anlayan yada anlamayan herkese ulastırmak yorumları ve görüsleri almak. bos cevaplara gerek yok. bu baslık yapılmakta olan bir projenin insanlar üzerinde nasıl bir izlenim bıraktıgını arastrımak adına acılmıstır.

Bir Oyun Sandım Dünyayı adlı parçanı dinledim.. Ben yeni çıkan birisinin başka birisine benzetilmesinden hoşlanmam(kötü anlamda algılanmasın bu yorumum) ama, ses rengin ve söyleyiş biçimin Yavuz Çetin'i hatırlattı bana.. Ben Yavuz Çetin'i çok severim.. Çok beğendim sesini ve müziğini.. Sana içtenlikle başarılar diliyorum... :)

Umarım demolarının devamı gelir...

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Tesekkürler en basta herkese . Tabikide demoların devamı gelicek. Siz siteyi takip edin yeter:)

Görüsmek üzere :)..

Bir oyun sandım parçasını dinledim, ilk dinleyişte insanı yakalayan bir şarkı, özellikle kaydı çok güzel yapmışsınız, cok begendim başarılar..

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Degerli arkadaslarım :

www.gorkembaharoglu.tk ' ya " Hersey yeniden " isimli yeni sarkı eklenmistir. Yorumlarınızı bekliyorum.Görüsmek üzere...

Sevgiler , Saygılar

Görkem Baharoglu...

arkadaslar bu ayın 2.sarkısı biraz gec oldu sanırım. E malum site yenilendi uzun isler oldu biraz.
Ama isler rutine döndü tekrar meraklanmayın :) Bu ayın son sarkısı olarak "her gece aynı kabus"
isimli sarkımı ekliyorum. Yorumlarınız bekliyorum.

Sevgiler , Saygılar

Görkem Baharoglu..

Gitarlar : Görkem Baharoğlu
Vokaller : Görkem Baharoğlu
Davul : Reason
Söz - Müzik - Düzenleme : Görkem Baharoglu

www.gorkembaharoglu.com

selamlar arkadaslar. biraz geickmeli olarak ocak ayının son sarkısı olan "
yalnız mı kaldın " isimli sarkımı paylasıoyrum sizinle. benim icin altın
kadar degerli olan yorumlarınız bekliyorum tekrar.
sarkıyı herzaman oldugu gibi " www.gorkembaharoglu.com " dan indirebilirsiniz..

sevgiler , saygılar

görkem baharoglu

barlow demiş ki:
Bir Oyun Sandım Dünyayı adlı parçanı dinledim.. Ben yeni çıkan birisinin başka birisine benzetilmesinden hoşlanmam(kötü anlamda algılanmasın bu yorumum) ama, ses rengin ve söyleyiş biçimin Yavuz Çetin'i hatırlattı bana.. Ben Yavuz Çetin'i çok severim.. Çok beğendim sesini ve müziğini.. Sana içtenlikle başarılar diliyorum... :)

Umarım demolarının devamı gelir...

Yavuz Çetin'i anımsattı katılıyorum. Ve oldukça hoşuma gitti. Başarılarının devamını dilerim

Geri