Kısa Filmimiz Saw 3.5

'Forum Meydanı' forumunda TryToStayAlive tarafından 5 Aralık 2006 tarihinde açılan konu

1. [​IMG]

Adından da anlaşılacağı gibi saw filmini ti ye aldık :) Nereye açsam diye kararsız kaldım en uygun burası olduğunu düşündüm :?

Ben biraz filmden bahsedeyim Görkem (yani ben) suculuk yapmaktadır ve gerilim filmlerinden çok etkilenmektedir bunu öğrenen arkadaşları ona bir oyun oynamaya karar verir ve saw filmindeki tuzakları bir bir uygularlar bu tuzakları yiyen Görkemin başına neler gelir izleyin bakalım :)

Tamamen doğaçtır ve amatördür.Filmi herkes izleyebilsin diye You Tube a upload ettik.. 2 bölmüden oluşuyor film yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar :)

BÖLÜM 1 : http://www.youtube.com/watch?v=QVHFN0VFZtE

BÖLÜM 2 : http://www.youtube.com/watch?v=SwqWc6PKfqM

:arrow:

2. görkem, abi bende açtım burada başlığı ama, sebep gösterilmeden silinmiş galiba. ya da taşınmış.. ama ben bulamıyorum..

3. alla alla :? nie siliniyor anlamadım

4. şişko görkem işbaşında ...nıhahaha...olm süper olmuş elinize sağlık...

5. aheh cok güzel

6. teşekkürler arkadaşlar :)

7. o goril ne la! çok hoş olmuş. teprikler.

8. çok teşekkürler arkadaşlar izliyenlerden güzel yorumlar görmek gerçekten çok hoşuma gitti çekinmeden fikrinizi yazın lütfen :)

9. abi oldukça geyik fakat başarılı bir çalışma olmuş bence bu alandaki çalışmalarına devam et yanlız ikinci video geç yükleniyor sanırım teknik bir sorun var ama çok iyi olmuş film :D

10. ehehe saol buzz bizde devam edicez film yapımına niyetimiz var yani 1 ay içinde yeni bi film çekeriz umarım :)

11. gorky film çok güzel olmuş emeğinize sağlık ;)

12. .m.nı si.tiim. deyişine kopuyorum elemanın :D

13. baba çok güzel olmuş başarılar...sonda çalan jenerik müzik kimin :)

14. hahhaa süper yaa :)

15. sağlam olmuş gerçekten :)

16. teşekkürler arkadaşlar :)
    bu arada ravenwoods sonda çalan grup behemoth :wink:

17. eheheh çok güzel olmuş tebrikler :)

18. puhahaa!!! elinize saalık :D

19. görkimi filmde gördünüz sadece beni hergün kopartıyor gülmekten =) bu herifle ne yapsan eğlenceli =) seviyorum görkimi =)

20. kefal esprisi süper olmuş :D

Bu Sayfayı Paylaş