Kısa Filmimiz Saw 3.5

deathtrip demiş ki:
_erotoMaNia_ demiş ki:
kısa komik bi film çekmek için testere senaryosu başarılı bi seçim, ama komik olmamış hatta küfürler falan da çirkin olmuş, hani karakterine göre küfür de güzel konuşmak da yakışır ya, küfür olayı başrol oynayan arkadaşa yakışmamış. musluk suyu satma olayı hariç esprilerde çok basit olmuş. bence böyle, beğenmedim yani. ama başarılılarını yapacak nitelikte insanlara benziyosunuz, bunları komik görüp köreltmeyin kendinizi... hadi kolaylıklar...

ehehe. eleştiri budur işte, sağol abe.

önemli degil abe ..:p

ehehe teşekkürler arkadaşlar yarın ankaraya gidiyorum yani projeler geliyor yeni

projeleri açıklayım burdan

1.ciddi bi film yapma düşüncemiz var organ mafyasıyla alakalı bi film olcak
2.film kalabak etkisi altında komik olucak tabiki kelebek etkisi filmini ti ye almayı planlıyoruz bu sefer bekli birde süpriz olarak görkem ustayla yemek programı olarak bişiler düşünüyoruz :D

izliyım izliyim dıyodum kısmet olmadı.ızledım gördum cok beendım efem.dökturmussunuz.valla yenı fılmler beklıorum ben ne yalan söyluyum gulmek ıstıorum ben :p

elemanın tepkileri çok iyi ama ya tebrik ettim. sandalye ayağından kurtulurken hele çok güldüm :D bir ara hatta kamerayı tutan arkadaş ta dayanamamış gülmüş. keyifliydi valla bekleriz yenilerini ;)

Geri