Gode

Acıkcası benim Bugra'ya guvenim tam. Eminim ki zaamanı geldiginde gelip aslanlar gibi soyleyeceektir sarkıları. hic kimsenin bu konuda endisesi olmasın( en azından olmasa iyi olur ) zira gecen gun kendisiyle yaptıgım konusma sonrasında kendisine olan guvenim daha da arttı.
Bugun de butun enstrumanların kayıtları sona erdi . En azından calınmayan melodi veya riff kalmadı. Elbette ufak tefek suslemeler olacaktır tabii, onları da mix asamasında yapmayı dusunuyoruz. Cok az kaldı acıkcası son derece sabırsızım. Umarım bunca emege, sıkıntıya degecek bir demo olur...

tebrikler demiş ki:
Acıkcası benim Bugra'ya guvenim tam. Eminim ki zaamanı geldiginde gelip aslanlar gibi soyleyeceektir sarkıları. hic kimsenin bu konuda endisesi olmasın( en azından olmasa iyi olur ) zira gecen gun kendisiyle yaptıgım konusma sonrasında kendisine olan guvenim daha da arttı.
Bugun de butun enstrumanların kayıtları sona erdi . En azından calınmayan melodi veya riff kalmadı. Elbette ufak tefek suslemeler olacaktır tabii, onları da mix asamasında yapmayı dusunuyoruz. Cok az kaldı acıkcası son derece sabırsızım. Umarım bunca emege, sıkıntıya degecek bir demo olur...

Aşırı güven hiç bir zaman iyi değildir ama güvensiz de bir b.k olmuyor maalesef.Ben hepinize güveniyorum.Çok da güzel oldu açıkçası.Bir de beleş tabi :twisted:

Sonuçta CHRONOS un da dediği gibi Demo için hiç bir ödeme olmadı malum kendi imkanlarımızı seferber ettik. Şimdiden Demoda emeği geçen herkese teşekkürü borç bilirim....

Kayıtlara sanırım bir süre ara vereceğiz BUÐRA nın ders programı yoğun onedenle biraz aksama olacak vokal kayıtlarında. BUarada www.boyledahaiyi.com için çalışmalar tüm hızıyla sürüyor Sitenin oluşumu tasarımı ve herşeyi için sevgili GÖNENÇ e buradan "special edition" teşekkürleri SÜRGÜN adıana sunuyorum....

Eveeetttt. Bazı sorunları ortadan kaldırdık ve site çatır çatır, kız gibi işlio walla. Its like pencil. http://www.boyledahaiyi.com Henüz yapım aşamasında ama çook yakında ufak ufak hizmete girer. özellikle demonun oradan yayınlanacak olması çok güzel olacak. Benimde aklıma gelen bikaç şey war ekstradan. Mesela Şarkılara Flash ta kendiliğimden animasyon klip yapmak kısa kısa. Tabi telif hakları Caner ve Kıvançta. :) :LOL: :LOL: Bunlarıda siteye koymak felan. Sonuçta çok güzel olacak. Hepimize Hayırlı olsun!!!!!!! Bu arada mailım [email protected] :LOL: :LOL: :LOL: ;)
bana bu mailden ulaşabilirsiniz:))
Siteleriniz tasarlanır, upload edilir ve kurulur. Hizmette kalite!!!
...süper gönenç design house...

Arkadaşlar sanırım artık bir BASS gitarist almanın zamanı geldi gruba 8O bu nedenle lütfen sevgili SÜRGÜN dostları geniş kapsamlı bir araştırma yaplım ve grubumuza uygun niteliklerdeki BASS gitaristi bulalım.. Herkes kulağını 4x4 açsın lütfen.... :roll:

Artık şu web sitesini açsak diyorum.... Biliyorumki GÖNENÇ bizi bekliyor ama kusura bakma gönenç RUIN in kapanma telaşı kayıtlar okul felan derken aksadı herşey..... 1 hafta içerisinde toparlanıcaz umarım. Cumartesi gece fotoları çekelim de önce.....

sitenin 2. büyük adımını attık. konsept oluştu gibin. çok süper fotolar çektik felan. bu arada sitede gerçekten büyük bi aşama kaydettik.. Bence girin bi kontrol edin.
http://www.boyledahaiyi.com
Gelişmeler güzel. özellikle canerin yeni bombası felan harika olacak inşallah. Site hakkında yorumlarınızı bekleriz. bye bye
memecan yazıda bi hata yok düzgünce cevap yazabilirsin, bişey uyarmak zorunda kalmadan!

Hassan. abi site bitmedi yeni başladı undercontruction yazısı yanıp sönüyo sadece. . ama çalıştırabilmek için flash player 4 lazım en az. bide sound card olması lazım makinalarda.

Arkadaşlar;
Demonun kayıtları konusunda çok ciddi sorunlar yaşıyoruz tüm şarkılar kaymış metrononmlar kaymış. Neden bilemiyorum ama şarkıları oturtamıyoru. Bu nedenle sanırım demo felan iptalolacak galiba.......

Kimsenin endisesi olmasın ...
Boyle bir sorun Surgun grubunu durduracak veya demoyu iptal ettirecek boyutlarda degil. Sadece biraz zaman kaybettirecek o kadar. Sonuclar insallah butun bu zahmete deger...

Arkaedaşlar varsın olsun demo kaysın altüst olsun ama ben yine de üşenmem oturur çalarım herşeyi yine yeni yeniden tekrar tekrar. Ben bu gruba gönlümü koydum ARKADAŞ.....
Bilemem kıvanç bu konuda ne düşünür ama öle artık başladık birkere. Bana babam der hep " Eğer bir işi bitiremeyeceksen hiç başlama" onedenle ne olursa olsun bu demo mayısa kadar bitecek malum sizde biliyorsunuz ki temaslarımız çok olumlu şimdi henüz hiç birşey tam olarak kesinleşmeden burada beyan etmeyeceğim. Yakında herşey su yüzüne çıkacak.....

Geri