Gode

Çalışmalar çok ara verdik inasanın morali bozuluyor önümüzde çok fırsat var ama biz ğraşamıyoruz bile eminimki bizim elimizde olan fırsatlar başkalarının elinde olsa geceyi gündüze katar biran önce bitirirdi demoyu.... Amma tuhaf adamım,adamlarız belkide.....

Sevgli Umut;
Demo çalışmaları bir süre durakladı fakat bu cumartesi tekrar tam gaz başlıyoruz herşey kısa zamanda sona ermeli. En geç 1 ay sonra tüm prosedürleri yerine getirip demoyu resmi olarak yayınlayacağız... Bunun dışında 3 nisan da TRAFFIC te sizin yanınızda olacağız... Şimdilik herşey yolunda kısa zamanda www.boyledahaiyi.com da yayına geçince herşeyi herkes ile orada paylaşacağız. Sana ve VERDERVEREMEM'e bol şans.....

Cumartesi saat 12:00 itibariyle SÜRGÜN - Böyle dah aiyi demosu yeniden masaya yatırılacak... Hepimize kolay gelsin....

heeyyt be.. aslan sürgün... abi ya şu demoyu cidden merak etmeye başladım. Bizde inşallah 3 nisanda biraz eğlencez. Süprizler olcak... Başarılar..

Caner abi sana başarılar diliyorum bütün kaçak grubunun sana selamı var.
Seni ve RUİN i çok özleyeceğiz...
Bu arada bizi ve bir demo da 4 tel koparan Emircanı unutmamanı istiyoruz
Seni çok seviyoduk...
:elsallaa :elsallaa :elsallaa :elsallaa

eeee BASRİCAN....
vokallere başladık sonrada miksaj ver elini istanbul :)
iyi valla bassrycan.... sen ne yapıyorsun duyduğuma göre kilo almışsın :) dikkat et kendine...

Buarada Miksaj için öneriler ve yardımlara açığız... Çünkü tamamen Evde gerçekleştirilmektedir bu kayıtlar.... Şarkının alt yapısı ve armonisi için görüşler pnedenel daha önemli benim için malum miksaj yapılmadı henüz....

kaydı dinledim yolunuz açık şansınız bol olsun

gözlerimi kapatıyorum caneri barselonada hayal ediyorum
Ahmet San

ya şaka biyana güzel olmuş hakkaten profesyönel duruyo, müzik genel olarak gayet hoş miksajdan sora daha çok belli olur neyin ne olacağı

arkadaşlar,link i müzik tek forumuna koyuyorum.Buradan çok yapıcı öneriler ve eleştiriler alınacağını düşünüyorum.Haberiniz ola!

arkadaşlar;

gelen yorumları değerlendirdik ve hak verdik... Demomuz insanlara zevk vermeli önce bizi tatmin etmeli ve eğer bir emek veriyorsak karşılığını almalıyız bu nedenle tüm şarkılarımızı yeniden tam anlamıyla profesyonel bir yerde tekrar kayıt etme kararı aldık.... En kısa zamanda yeniden başlayacağız kayıtlara.... Sanırım en iyisi bu olur okdar emeğe ve harcanan zamana haksızlık etmemiş oluruz sanırım.... ön kayıtlarda edindiğimiz tecrübeleri profesyonel yardım ile yeniden yeni baştan kullanarak şarkılarımızı kayıt etmeye başlayacağız. Bütçemizin yettiği yere kadar kayıtlarımız devam edecek.... :?

Kendinize iyi bakın.....

Geri